Europejska Noc Muzeów już 20 maja - w Tczewie moc atrakcji!

Europejska Noc Muzeów już 20 maja w godz. 19.00-00.00. Tym razem poznamy fascynujący świat nauki. Fabryka Sztuk zmieni się w laboratorium szalonego naukowca… tego nie można przegapić! Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. Sąsiadujące z Fabryką - Muzeum Wisły i Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie. Również zaprasza wszystkich żądnych nocnego zwiedzania. Czeka na nich gra muzealna, pokazy konserwacji i zabytkowe jachty. Wszystko za złotówkę.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 1745 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewzji Tczew w YouTube
3 569 929 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -8

  Hania_gość

  21.05.2017, 09:01

  Atrakcje żadne....

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx4.xx7 
 • +8

  Gwajer_gość

  21.05.2017, 10:17

  "Atrakcje żadne"? Może dla dziecka internetu, które bez facebooka żyć nie może. Bardzo ciekawe atrakcje w tym roku. Ilość atrakcji w sam raz, aby zobaczyć wszystko w zaplanowanym czasie. W mojej opinii najbardziej wartościowe i pouczające to wystawa w sali konferencyjnej w dużym budynku i pokaz chemiczny w małym budynku oraz pouczająca wycieczka po mieście. Najmniejszą wartość przedstawiało mobilne planetarium: o ile pomysł był ciekawy, to już wykonanie- fatalne. Przy pomocy projektora i zwierciadła wypukłego wyświetlono z laptopa na sferycznym ekranie zwykły, płaski film o kosmosie, absolutnie nie dający efektu planetarium, do tego nieostry. Z planetarium miało to niewiele wspólnego, bo planetarium to urządzenie, a nie kopuła. Aczkolwiek informacje przekazane przez lektora prezentowały się dobrze.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx5.xx0 
 • -4

  Hania_gość

  21.05.2017, 09:02

  ATRAKCJE ŻADNE...

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx4.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.