Będzie kontynuacja akcji usuwania azbestu

Ratusz zapowiada kontynuację akcji wymiany azbestowych dachów na terenie Tczewa. W 2017 roku Gmina Miejska Tczew po raz pierwszy ogłosiła konkurs w oparciu o przedsięwzięcie Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku pn. "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego". W ramach pierwszego etapu konkursu usunięto wyroby zawierające azbest od 8 wnioskodawców. Jak przekonuje ratusz, zadanie ma być długofalowe i kontynuowane przez lata. Ekipy dokonuja m. in. demontażu, zabezpieczenia, transportu i unieszkodliwianiu pokryć dachowych zawierających azbest.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 5255 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
6 213 679 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • LUMP_gość_gość

  15.12.2017, 14:38

  Azbestofobia się szerzy! Gdzie jest KOD czemu nie protestuje? Wolność dla azbestu!

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx8.xx2 
 • -3

  seba_gość

  15.12.2017, 15:51

  "...transportu i unieszkodliwianiu pokryć dachowych zawierających azbest." Ciekawi mnie jak będzie transportowany i unieszkodliwiony?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.