19 stycznia ma wejść w życie nowelizacja ustawy o kierujących pojazdami - zmienia się sporo - pojawią się nowe kategorie i wzór prawa jazdy, czy nowy system egzaminów. O tym co w najbliższym czasie czeka kierowców i kandydatów na kierowców rozmawiamy z naczelnikiem Sekcji Ruchu Drogowego KPP w Tczewie - z Krzysztofem Bielskim.
Nowe prawo jazdy. Część 1. Co po 19. stycznia czeka kierowców i zdających egzaminy?
19 stycznia ma wejść w życie nowelizacja ustawy o kierujących pojazdami - zmienia się sporo - pojawią się nowe kategorie i wzór prawa jazdy, czy nowy system egzaminów. O tym co w najbliższym... czytaj więcej
TELEWIZJA INTERNETOWA: NAJNOWSZE
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 2.56
Ocena ogólna tego wideo: 2.56
Subskrybuj kanał Tcz.pl
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
14 324 593 wyświetleń wszystkich filmów
14 324 593 wyświetleń wszystkich filmów





















Komentarze (14)
dodaj komentarz
_gość
14.01.2013, 09:21
No i takie tematy to dobre tematy. Brawo TV Tczew.
_gość
14.01.2013, 10:33
co ten tusk wymyśla?! Tragedia
Hazik_gość
14.01.2013, 10:36
a co tam
Kiedyś zdawałeś teoretyczny i oblewali cie na praktycznym,teraz powinno być dużo taniej bo większość odpadnie już na teorii i to by było na tyle jeśli chodzi o ten nowy egzamin.Nic nie zmieni jedynie wyciągnie z kieszeni kursantów więcej kasy.
goscinniePORAZpierwszy_gość
14.01.2013, 11:37
kamedia
to wszystko związane z tymi nowymi zasadami zdawania prawa jazdy jest jedną wielka porażką!! po co my tak naprawdę jesteśmy w Unii Europejskiej skoro u nas wszystkie przepisy się znacznie różnią i wszystkie są sporządzone nie dla człowieka tylko przeciwko niemu!!! Zawsze muszą zrobić nam pod górkę, za wszystko tylko coraz więcej chcą pieniędzy. Nowy egzamin już nie będzie kosztował niespełna 140 zł tylko już teraz będzie to 200 zł a potem żeby wyciągnąć od nas więcej pieniędzy będzie trzeba robić kurs doszkalający który będzie kosztował około 500 zł o tym to już nie powiedzą głośno!!!! żal nic więcej.
xxxxxx_gość
14.01.2013, 14:19
...
wymyślają już
_gość
14.01.2013, 14:24
TRAGEDIA już nie mają na czym nas okradać?!!!!!!!
_gość
14.01.2013, 14:27
powiedzcie mi - a kto po kursie potrafi jeździć? ja za kierowcę mogłam się uznać po 3 latach za kółkiem
_gość
14.01.2013, 15:19
:(
koniak_gość
14.01.2013, 15:26
HaHaHa POWODZENIA
sandra_gość_gość
14.01.2013, 17:13
.
Co oni nie wymyślą poco to komu czemu nie może być tak jak było
zxc_gość
14.01.2013, 18:16
....
nie wiem czemu wy ludzie tak sra@#e ogniem , test jednokrotnego wyboru jest łatwiejszy od wielokrotnego ....
_gość
15.01.2013, 07:35
i znowu wyciagna kase na wymiane prawa jazdy na inny wzor a niedawno sie wymienialo przeciesz banda i tyle
miotk_gość
15.01.2013, 16:14
500 zł za doszkalający kurs
do goscinniePORAZpierwszy_gość: Zgadza się miedzy 4 a 8 miesiącem po zdaniu prawka będzie obowiązkowy kurs doszkalający min. z poślizgów kontrolowanych za jedyne 500zł za bodajże 2 godziny? SKANDAL
belzebub_gość
16.01.2013, 21:18
//
śpicie, durne lemingi i wyborcy mafijnej PO? NIECH WAS SZLAG TRAFI I PIEKŁO POCHŁONIE, NARÓD IDIOTÓW...ŚWIAT SIĘ Z WAS ŚMIEJE...