Kończy się remont chodnika na Żwirki

Lato to czas letnich remontów i drogowych inwestycji. Zakład Usług Komunalnych prowadził m. in. remont wysłużonego chodnika na ulicy Żwirku. To kontynuacja wcześniej prowadzonych już w ub. roku prac po drugiej stronie ulicy. Sama ulica Żwirki nie jest na razie przewidziana do remontu. ZUK planuje natomiast wykonanie brakującego odcinka drogi rowerowej od Armii Krajowej do alei Kociewskiej. Nie będzie natomiast drogi rowerowej na odcinku tej ulicy przebiegającym przez Prątnicę. Zdaniem drogowców trasa w tym miejscu jest zbyt wąska.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 7610 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 866 060 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • Zapytanie _gość

  27.08.2019, 17:15

  A kiedy zacznie się cokolwiek remontować, na ul. Stoczniowców? Są jakieś plany. Bo niedługo, to samochody będą wpadać po dach do dziur, a w czasie deszczu pływać.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx3.xx9 
 • M8_gość

  27.08.2019, 18:40

  Dziura w budżecie a oni ładują kasę w ścieżki rowerowe z których pedalarze nie korzystają. Przyjdzie jesień i skończy się rowerkowanie. Trzeba będzie przesiąść się do samochodu.

  Odpowiedz
  IP: 223.71.xx4.xx4 
 • -1

  Strelig_gość

  28.08.2019, 08:20

  Żal ci dupe ściska ,poczytaj sobie ile miasto daje A ile ue pompuje kasy w ścieżki rowerowe ,te twoje marne podatki to nawet na centymetr kwadratowy ściezki nie starczy więc nie sap biedolu

  Cytuj
  IP: 178.232.xx6.xx4 
 • +3

  observeur

  27.08.2019, 20:01

  Ta Żwirki powinna zostac wycofana z eksploatacji, jazda po niej przypomina jazde na kwadratowych kołach. Ja proponuję ja zamknąc dla ruchu rowerowego, bo sciezki rowerowej przy okazji remontu chodnika miejscowi "architekci" nie przewidzieli i nalezy sie spodziewac, ze rowerzysci beda jeździc nowo wyremontowanym chodnikiem a nie dziurawą jezdnią.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +3

  Fakty nie Mity_gość__gość_gość

  27.08.2019, 23:32

  Mieszane uczucia !!

  Ścieżki rowerowe ścieżkami , a syf na skwerkach wypoczynkowych Tczewa - kosze nie opróżniane , pety, butelki po piwie , śpiący pijacy na ławkach !! Nie widać sprzątajacych, straży miejskiej i policji

  Cytuj
  IP: 188.146.xx4.xx5 
 • Gość_gość

  28.08.2019, 18:06

  Super

  A ja się cieszę, że w końcu odnawiają chodniki, zbudowano też piękną bibliotekę. A scieżki są naprawdę potrzebne! Kiedy wracam z pracy to wiele osób z nich korzysta. Cieszę się, że miasto się rozwija i widać efekty. Mam nadzieję, że będzie robione jeszcze więcej a obywatele dojrzeją do odpowiedniego użytkowania - bo faktycznie niekiedy gdzieniegdzie walaja się śmieci... ale tak to super. Dzięki!

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx5.xx0 
 • +1

  Mlody_gość_gość

  06.09.2019, 15:07

  Kostka

  Nie mogę patrzeć jak kładą ten chodnik z kostki brukowej. W wielu miastach Polski powstały specjalne rozporządzenia żeby chodniki budować z normalnych płyt chodnikowych, a nie z tej kostki krzywo ułożonej , która zapewne zapadnie się po pierwszej zimie. Weźmy przykład choćby z Warszawy, gdzie kostka nie jest w ogóle używana .

  Odpowiedz
  IP: 145.237.xxx.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.