Ponad 300 par wirowało na tczewskim parkiecie. Takiego turnieju jeszcze nie było

Centrum Kultury i Sztuki oraz Taneczny Klub Sportowy TAKT Tczew zaprosiły tczewian na największe taneczne wydarzenie na terenie Tczewa, czyli Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta. W tym roku organizatorzy otrzymali zgodę na przeprowadzenie turnieju rankingowego Grand Prix Polski Ekstraklasa Federacji Tańca Sportowego. Do Tczewa zjechali tancerze z całego kraju - w różnym wieku - i z różnymi tanecznymi pasjami. Organizatorami przedsięwzięcia było Centrum Kultury i Sztuki, Taneczny Klub Sportowy TAKT, Federacja Tańca Sportowego, Pomorski Związek Tańca Sportowego. Następny raz tancerze zjadą do Tczewa za rok.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 4.33
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 2398 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewzji Tczew w YouTube
4 099 309 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.