Miejskie spotkanie opłatkowe - przeżyjmy to jeszcze raz

Już po raz piętnasty w Tczewie odbyło się miejskie spotkanie opłatkowe. Jest ono adresowane do wszystkich mieszkańców i tych, którzy tego dnia odwiedzą nasze miasto. Co roku kilka tysięcy osób przychodzi, aby przełamać się opłatkiem i życzyć sobie wesołych świąt. Tak też było i w tym roku - tłumy spotkały się na placu św. Grzegorza, gdzie życzenia składali tczewianom prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki i starosta tczewski, Tadeusz Dzwonkowski. Ze specjalnym przesłaniem pojawił się też biskup Ryszard Kasyna. Spotkanie poprowadził ks. Piotr Pruski. Później w parku CKiS przygotowano poczęstunek dla mieszkańców.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 5255 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
6 213 679 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • szpieg szoguna

  02.01.2018, 14:44

  Jest prawda czasu i prawda ekranu.

  Na szczęście można zobaczyć też i drugą stronę medalu z wigilii miejskiej :D.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  g_gość

  03.01.2018, 09:09

  to chyba ta sama impreza

  tnij.tcz.pl/?u=210432

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx5.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.