Polonez maturzystów. Taniec na ulicach miasta

Tanecznym krokiem tczewscy maturzyści rozpoczęli czas intensywnych przygotowań do egzaminu dojrzałości. Na starówce poloneza tańczyli uczniowie ośmiu szkół ponadpodstawowych z Tczewa i Swarożyna. Maturzyści zatańczyli na ulicach miasta już po raz drugi. W tym roku w imprezie wzięli udział uczniowie z siedmiu szkół ponadgimnazjalnych w Tczewie (Zespół Szkół Katolickich, I LO, II LO, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Technicznych, Zespól Szkół Budowlanych i Odzieżowych, Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich) oraz z Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Swarożynie.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 2.62
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 6975 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 375 267 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -2

  ona_gość

  25.02.2015, 11:25

  kolejna tuba pr na zecz miasta

  PANI POBLOCKA PROSZE nie odwracac kota ogonem. Pewnych zeczy nie rozomie w dziennikarstwie coz może jestem tepa. Rozomie ze Pani dba o UM -sta i PR - chyba Pani wie co to jest- Proszę się zajac jako dziennikarka kto z ramienia UM zniewazyl SYMBOLE NARODOWE jak mniem Pani i redakcja wie co to chyba jest, procz tego wszystkie patrole SM W Tczewie Policje którzy tamtędy codziennie przejezdzaja

  Odpowiedz
  IP: 84.234.xx5.xx4 
 • ava_gość

  25.02.2015, 15:08

  błędy ortograficzne

  Ty! ONA proszę cofnij się do I klasy podstawówki i naucz się pisać bez błędów ortograficznych, bo naprawdę "pewnych zeczy nie rozomiesz". A co do Twojego komentarza, to wydaje mi się, że pani Pobłocka nie zajmuje się dziennikarstwem śledczym, aby rozwiązywać zagadkę znieważenia Symboli Narodowych. Ta sprawa powinna być załatwiona od ręki w ciągu 1-2 dni roboczych przez jeden z urzędów państwowych.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx2.xx2 
 • _gość

  25.02.2015, 12:57

  Nie kumam sensu tej akcji

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx5 
 • Fotons_gość

  25.02.2015, 13:44

  Nowa świecka tradycja

  Jak to? To pierwsza w Tczewkowie taka inicjatywa bez szamanów?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx1.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.