W jednej chwili runął im świat! Pomóżmy Dominikowi!

Jedna tragiczna chwila już na zawsze odmieniła życie Krzysztofa Raczkowskiego z Tczewa. 12. kwietnia 2016 na drodze między Kościerzyną a Starą Kiszewą ciężarówka staranowała samochód, którym podróżowała jego rodzina. Na miejscu śmierć poniosła 19-letnia córka pana Krzysztofa - mama wówczas półtorarocznego Dominika. Jej 23-letni partner, który prowadził auto, zmarł w szpitalu. W wypadku ranna został też druga córka naszego rozmówcy - i wreszcie - malutki Dominik. Przez ostatnie półtora roku chłopczyk przebywał już w wielu szpitalach - m. in. w Gdańsku, w Szczecinie-Zdrojach, czy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Wypadek sprawił, że dziecko ma przerwany rdzeń kręgowy. Trwa walka o to, by chłopiec mógł samodzielnie poruszać się na wózku - dziecko początkowo nie ruszało dłońmi, ale są postępy. Dominik jest karmiony dojelitowo, zmaga się też z różnymi infekcjami. Trwa jednak walka o to, by mógł rozwijać się wśród swoich rówieśników, Potrzebne są pieniądze na specjalistyczne sprzęty medyczne, rehabilitację oraz operacje, które umożliwią mu dalsze, w miarę samodzielne życie. Pomóc Dominikowi można dokonując wpłaty na konto: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”, Bank BZ WBK, 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374, tytułem: „849 pomoc dla Dominika Raczkowskiego”.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3.66
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 3054 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
4 647 120 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...
  • +3

    ann_gość

    12.06.2017, 12:30

    Reportaż chwyta za serce... Bardzo współczuje rodzinie tak wielkiej tragedii i trzymam kciuki za zdrowie małego chłopca!

    IP: 78.88.xx5.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.