12 mln zł bezpośredniego wpływu do budżetu miasta, 11 mln zł na rewitalizację terenu i infrastruktury drogowej, przebudowa dwóch skrzyżowań, blisko 13 000 m? nowoczesnej powierzchni i zróżnicowany miks 30 sklepów, ponad 300 nowych miejsc pracy dla lokalnej społeczności. Start budowy: jesień 2026. Nowy kompleks handlowo-usługowy OTO Park Tczew zaoferuje mieszkańcom około 30 nowoczesnych sklepów na powierzchni blisko 13 000 m?. Inwestycja realizowana jest według precyzyjnie określonej strategii - OTO Parki powstają w odpowiedzi na rosnące potrzeby miast kompaktowych, a nie dużych aglomeracji. Inwestorowi, firmie Falcon Investment Management, zależy na budowaniu autentycznych, długofalowych i dobrosąsiedzkich stosunków z lokalną społecznością. Wynika to bezpośrednio z modelu biznesowego firmy: sieć tworzona jest bez zamiaru szybkiej odsprzedaży obiektów. Falcon to inwestor, który zostaje w miejscu realizacji projektu, stając się trwałym partnerem w rozwoju miasta. Inwestor przeznacza z własnych środków łącznie 11 milionów złotych na całą rewitalizację terenu oraz jego kompleksowe przygotowanie pod budowę nowoczesnego kompleksu. Z tej puli kwota aż 2 milionów złotych zostanie ulokowana bezpośrednio w gruntowną modernizację układu komunikacyjnego. Celem tej operacji jest maksymalne ograniczenie uciążliwości drogowych i upłynnienie ruchu miejskiego.
OTO Park Tczew. Jesienią planują wbić pierwszą łopatę
12 mln zł bezpośredniego wpływu do budżetu miasta, 11 mln zł na rewitalizację terenu i infrastruktury drogowej, przebudowa dwóch skrzyżowań, blisko 13 000 m? nowoczesnej powierzchni i zróżnicowany... czytaj więcej
TELEWIZJA INTERNETOWA: NAJNOWSZE
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3.75
Ocena ogólna tego wideo: 3.75
Subskrybuj kanał Tcz.pl
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
14 291 352 wyświetleń wszystkich filmów
14 291 352 wyświetleń wszystkich filmów





















Komentarze (25)
dodaj komentarz
gość_gość
25.05.2026, 10:06
Będą płacić podatki w Tczewie?
kr_gość
25.05.2026, 13:16
Castoramy nie będzie! Miasto (obecne władze) zablokowało budowę Castoramy i innego tego typu. Nawet generalna dyrekcja dróg o tym mówiła nieoficjalnie kilka lat temu i dorzuciła, że ciężko się z tymi ludźmi z miasta gada. Powodem jest kilka budynków mieszkalnych na ulicy obok. Tak kilka! W tym mieście 1, 3, 4, 5 osób może zablokować wszystko. Pytanie kim są te osoby i dlaczego miasto tak się ugięło. Macie odpowiedź i zapomnijcie już o takich markach. Slędząc tego inwestora spodziewajcie się raczej Max Burgers zamiast KFC, Pepco (chociaż jest blisko), Sinsay, nic elektro nie będzie bo jest obok, CCC, Hebe, Action, Kaes, Martes i będzie klub Fitness, taki co wszędzie indziej jest w inwestycjach Oto.
To wam już nie pomoże _gość
25.05.2026, 10:15
Wygrać kolejnych wyborów
Swoje pokazaliście. Żegnamy.
taki ktoś _gość
25.05.2026, 10:29
Śmiech na sali żeby tyle budować ,w tym mieście nie da się żyć ciągle kłody pod nogi ,dalej będę jeżdził do Starogardu tam między jedną wizytą a drugą przeżyłem szok na wjeżdzie do miasta stanął drugi KFC przecierałem oczy ze zdziwienia tam można .Mój tata lubi zjeść sobie kurczaka z Kfc i jak napisali że budują to mówię teraz sobie sam pójdziesz jak będziesz miał ochotę minęło już chyba 2 lata od tych słów i nadal nie wybudowali ,tata jest po 80 i raczej już nie dożyje tej chwili żeby sobie poszedł zjeść .Włodarze żenada mojego głosu ani prezydent ani ta rada już nie dostanie dałem się nabrać na obietnice zmian, ale mnie oszukać można tylko raz.
buhaha_gość
25.05.2026, 13:32
;]
jak bedzie jadł w kfc, to na pewno nie dozyje ;D
Kajetan_gość
25.05.2026, 10:40
Sugestia taka (wrzucam pod każdym artykułem na tcz.pl): Krakowianie w referendum lokalnym pozbyli się prezydenta miasta. Co myślicie, abyśmy takie coś zorganizowali w Tczewie?
Max_gość
25.05.2026, 23:01
Jestem za Pobłocki nic nie robił ale ten to nieudacznik do kwadratu Miasta podobnej wielkości do Tczewa potrafią się rozwijać a Tczew się uwstecznia
b_gość
26.05.2026, 08:29
Myślę, że bardzo dobry pomysł. Pozbyć się prezydenta, jego przyd**asów i Sekretarz Miasta sama pójdzie już bez znajomości.
Zenon_gość
25.05.2026, 10:58
Wyrazy współczucia dla mieszkańców tamtejszych domów. Powinniście pozwać miasto o odszkodowanie.
Jack_gość
26.05.2026, 14:05
Tak, będą, moi znajomi tam mieszkają i składają się z sąsiadami na prawnika.
Qba Kawicki_gość
28.05.2026, 08:34
Jestem sąsiadem i jestem za Castorama
Was boli głowa? Ja też mieszkam na Pinokia i jestem jak najbardziej za tą inwestycją. A wjazd na nasze osiedle jest jeszcze kawałek dalej więc po co te kocopoły tu piszecie???
lol_gość
31.05.2026, 00:49
Lol
Za podniesienie wartości mieszkań?
Adam_gość
25.05.2026, 11:48
Już raz wbijali łopatę...
tnij.tcz.pl/?u=67ed3b
qq_gość
25.05.2026, 12:18
wbiją na jesień i cyk przerwa technologiczna bo jak to możliwe że zimą w naszym klimacie jest mróz i śnieg... :)
..._gość
25.05.2026, 14:29
...
Castro - no lepiej nie ... poczytajcie sobie onet: tnij.tcz.pl/?u=830545
Laps_gość
25.05.2026, 14:51
A co z wodotryskami w niecce na czyzykowie juz niesprawne tak jak te pudła do jazdy na rolkach tylko teren zajmują
Laps _gość
25.05.2026, 14:53
Kiedy uruchomione zostaną wodotryski w niecce na czyzykowie
Borek_gość
25.05.2026, 20:46
Zielen
Gdzie przestrzeń do odpoczynku? Drzewa, trawa, kalistenika. Wszystko się zalewa betonem a park gnije nie rewitalizowany
Cis_gość
26.05.2026, 10:14
Oby ta wielka budowa była z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i respektowała mir okolicznych mieszkańców.
sdasdrteyk_gość
27.05.2026, 00:10
Czyli dodatkowe korki na tym skrzyżo...
Komu to potrzebne to miasto i tak umiera inwestor chyba nie zna Tczewa powinien pomieszkać z miesiąc pojeździć popatrzeć i przemyśleć. Współczuję tylko okolicznym mieszkańcom ah te Tiry z dostawami aż miło będzie posiedzieć jak o 22 przyjedzie ciężarówka i hałas
Masakra_gość
27.05.2026, 08:43
Albo i później w nocy hałasy. Kredyty do końca życia i taka niespodzianka. Przecież te domy mocno stracą na wartości, nawet gdyby chcieć sprzedać
HalA_gość
28.05.2026, 12:45
Oby jednak z Jedynki starej był zjazd albo przebudowano, by prosto z Kociewskiej zjeżdżali. Bo inaczej zakorkują i wąskie gardło na w Tczewie się zrobi. Jeśli mają budować głuoio to lepiej wcale
Pilas_gość
30.05.2026, 18:18
Hałasy to będą mieli o różnych porach, też w późno w nocy. Powinni się zabezpieczyć w jakieś ekrany albo nasadzenia drzew.
Kamila_gość_gość
29.05.2026, 08:55
SKLEPY
Z tego co widać po innych galeriach budowanych przez tego wykonawcę, znowu będą się powtarzać te same sklepy... Po co nam trzeci raz te same marki? Mieszkańcy potrzebują w końcu nowych sieciówek i większego wyboru, żeby nie trzeba było jeździć na zakupy do innych miast. Taka galeria powinna przyciągać nowe sklepy, a nie kopiować to, co już mamy wszędzie wokół...
AB_gość
03.06.2026, 12:55
Ekrany akustyczne
Majac na uwadze przebudowe skrzyzowania warto pomyslec o ekranach akstycznych wzdłuż Kociewskiej dla zabezpieczenia osiedla mieszkaniowego przed wzmozonym ruchem i hałasem oraz od skrzyżowania do sklepu Carrefour. Miasto mogłoby sie wykazać dbałością o swoich mieszkańców !