Klasyka, standardy, muzyka taneczna - Koncert Noworoczny Harcerskiej Orkiestry Dętej

Odbył się Koncert Noworoczny Harcerskiej Orkiestry Dętej. Tematem przewodnim była zima. Całość rozpoczął fragment koncertu A. Vivaldiego, w repertuarze nie zabrakło utworów muzyki klasycznej, popularnych piosenek, standardów jazzowych czy muzyki tanecznej. Wszystko to w ciekawych aranżacjach twórców polskich, japońskich, włoskich i amerykańskich. Więcej w materiale Telewizji Tczew.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 4.42
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 7750 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 971 990 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +5

  gość_gość

  10.01.2013, 13:32

  gość

  super oby częściej

  Odpowiedz
  IP: 178.36.xx8.xx5 
 • +3

  Mirka_gość

  10.01.2013, 20:19

  Piękny koncert młodych ludzi.

  Piękny koncert Młodych Ludzi. Coś wspaniałego. Wspaniale emocje. Ogromna praca Pani Dyrygent i Młodych wchodzacych w sklad Orkiestry Osób. A to wszystko ucho i oko cieszy. Brawo!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx6.xx2 
 • +3

  orkiestrantka_gość

  11.01.2013, 00:14

  Bardzo się cieszymy za pozytywne głosy, które do nas dochodzą :) Oczywiście słowa konstruktywnej krytyki również przyjmujemy :) Przepełnia nas ogromna radość, kiedy mamy świadomość, że to co tworzymy, gramy, sprawia ludziom przyjemność- przecież taki jest, jeden z wielu, cel naszego 'grania' :) pozdrawiam słuchających i oglądających.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.