Trwa budowa stadionu na Bałdowskiej. Co udało się już wykonać?

Trwa budowa boiska lekkoatletycznego przy ul. Bałdowskiej. Ruszyły prace związane z układaniem drenażu. Wykonawca przygotowuje się do układania kanalizacji deszczowej, jest już zainstalowana część studni deszczowych. Trwa korytowanie podłoża pod bieżnię lekkoatletyczną. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Urząd Miejski w Tczewie wystąpił o dofinansowanie zewnętrzne, w ramach program Ministerstwa Sportu i Turystyki : "Sportowa Polska - Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej. Edycja 2019". Mamy szansę na uzyskanie do 33% kosztów zadania, czyli ok. 1,5 mln zł. Ministerstwo ma 3 miesiące (od zakończenia naboru, czyli od początku kwietnia) na ocenę wniosków. W tym roku realizujemy I etap inwestycji, na który składa się m.in. budowa bieżni lekkoatletycznej oraz sektora rzutów z nawierzchnią z trawy naturalnej, budowa płyty boiska piłkarskiego, dostawa i montaż wyposażenia boiska piłkarskiego, wykonanie kanalizacji deszczowej. Inwestycja jest realizowana przez miasto Tczew za kwotę blisko 4,8 mln zł. Prace wykonuje firma PANORAMA Obiekty Sportowe z Piaseczna.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 7750 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 971 299 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +1

  She_gość_goś_gość

  24.04.2019, 10:46

  Wczoraj na chwilę pojawili się tam nawet saperzy. Od rana policja pilnowała miejsca do momentu przejechania Saperów ale chyba nic nie znaleźli bo się zawinęli pojechali.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx3.xx7 
 • -1

  Nasrali_gość

  24.04.2019, 11:15

  Nasrali tam za 200tysoecy złotych, dzięki temu co ogłasza przetarg rumcajs czy staroatwo

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx4.xx3 
 • +4

  5milionowkurla_gość

  24.04.2019, 11:17

  5mln????? To już by można było zbudować ładny obiekt sportowy z kryta trybuba, co to kura jest????? Ładnie przebimbany hajc.... Na dole róże, przy władzy dzbany, zgadnijcie kto, jest poszkodowany :))

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx4.xx3 
 • +2

  lekkoatleci_gość

  25.04.2019, 17:55

  projekt do kontroli

  Panie prezydencie prosimy o przedstawienie opinni publicznej wizualizacji nowo powstałego obiektu przy ul. Bałdowskiej. Jesteśmy zaniepokojeni informacją jaką uzyskaliśmy od radnych, że w/w obiekt nie będzie posiadał odpowiedniego zaplecza sanitarno - gastronomicznego, odpowiedniej ilości miejsc na trybunach itp. itd. Pytamy, czy na tym obiekcie będą mogły się odbywać imprezy rangi np. lekkoatletycznych mistrzost makroregionu, czy też mistrzostw Polski. Myślimy, że nie dopuści pan do kolejnego skandalu, gdzie pana oponenci będą głośno krzyczeć, iż po raz kolejny wyrzucono w błoto 5 mln. budżetowych pieniędzy (czyli naszych). Pozdrawiamy i czekamy na wizualizację przedstawioną na portalu tcz.pl

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx6.xx3 
 • Ttt_gość

  26.04.2019, 21:12

  Odpowiedz

  Pan prezydent już spieszy z wyjaśnieniami ????

  Cytuj
  IP: 94.254.xx9.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.