Festyn samorządowo-komunalny okiem kamery

W sobotę 1 czerwca na bulwarze nadwiślańskim odbył się VII Festyn Samorządowo-Komunalny. Na festyn przybyły tłumy tczewian. Pogoda też dopisała, choć na chwilę uczestnikom festynu sprawiła psikusa w postaci dość intensywnego deszczu. Jednak ulewa nie przeszkodziła w dobrej zabawie. Dla tczewian i przybyłych gości czekało wiele atrakcji. Jak co roku wielkim zainteresowaniem dzieci cieszyła się gra koło fortuny, wielka loteria fantowa oraz strefa malucha. Był też poczęstunek - m. in. bitwa na dwie patelnie - w wykonaniu uczestników programu Masterchef Ostatnim punktem imprezy był występ zespołu "Piersi".
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 7550 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 809 858 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -1

  Marecki_gość

  05.06.2019, 12:25

  Najlepszy był koncert zespołu Cristo Dance.Coś dla ludzi!Tak tszymać!!!!

  Odpowiedz
  IP: 79.187.xx2.xx9 
 • +4

  Malkontent_gość

  05.06.2019, 13:09

  Hmm - słaby materiał.

  Szkoda, że materiał nie pokazuje większej liczby atrakcji... innych występów (choćby fragmentami), oraz tego jak wiele stracili ludzie czekający w kolejkach. Zainteresowanie było tak duże, że trzeba było stać np. 2h do zaplatania warkoczyków, kilkadziesiąt minut do koła fortuny lub do poszczególnych atrakcji. Brak wyobraźni ze strony organizatorów, w połączeniu z przypadającym dniem dziecka i dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców okazał się imprezą totalnie nie udaną... niczym remont ulicy Wojska Polskiego! Brak przewidywania, zwykłego myślenia i efekty są jakie są. Żenada!

  Odpowiedz
  IP: 46.170.xx4.xx9 
 • +1

  ..._gość_gość_gość_gość

  05.06.2019, 21:08

  ....

  Moim zdaniem ten festyn to jedna wielka porażka, kolejki tak długie że moje dzieci tylko niepotrzebnie nacieszyły wzrok, na przyszły rok sugeruje o bardziej przemyślaną organizacje tego typu imprez.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx8.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.