Ratusz czeka na oferty na wykonanie dokumentacji projektowej renowacji stawu retencyjnego przy ul. 30 Stycznia wraz z budową odcinka kolektora deszczowego i zagospodarowaniem przestrzennym.
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pełnomocnej decyzji pozwolenia na budowę oraz pełnieniem nadzoru autorskiego nad wykonaną dokumentacją dla zadania pn. "Przebudowa stawu wraz z zagospodarowaniem przestrzennym oraz budową odcinka kanalizacji deszczowej" w ramach zadania "Zielony Tczew - renowacja stawów retencyjnych wraz z budową odcinków wodociągu odpływowego wód deszczowych i zagospodarowaniem przestrzeni". Czas realizacji zamówienia: 170 dni od podpisania umowy. Projekt "Zielony Tczew" obejmuje renowację dwóch zbiorników wodnych - również stawku na Os. Bajkowym. Zadanie jest dofinansowane w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych z programu Fundusze Europejskie dla Pomorza. Jego łączny koszt to 12 mln zł, z czego 10,2 mln zł stanowi dofinansowanie zewnętrzne.
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pełnomocnej decyzji pozwolenia na budowę oraz pełnieniem nadzoru autorskiego nad wykonaną dokumentacją dla zadania pn. "Przebudowa stawu wraz z zagospodarowaniem przestrzennym oraz budową odcinka kanalizacji deszczowej" w ramach zadania "Zielony Tczew - renowacja stawów retencyjnych wraz z budową odcinków wodociągu odpływowego wód deszczowych i zagospodarowaniem przestrzeni". Czas realizacji zamówienia: 170 dni od podpisania umowy. Projekt "Zielony Tczew" obejmuje renowację dwóch zbiorników wodnych - również stawku na Os. Bajkowym. Zadanie jest dofinansowane w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych z programu Fundusze Europejskie dla Pomorza. Jego łączny koszt to 12 mln zł, z czego 10,2 mln zł stanowi dofinansowanie zewnętrzne.





















Komentarze (10)
dodaj komentarz
psychoznawczyni_gość
26.05.2026, 09:52
kcborowo ma miejsca na czekanie
oni wciąż na wszystko czekają, to już nie jest zabawne , to trzeba zgłosić do Kocborowa...
Jaro Smakosz_gość
26.05.2026, 09:57
Dobrze
Tylko zrobić go ogólnie dostępnym a nie tym darmozjadom z PZW.
ommko_gość
26.05.2026, 10:20
No to z trochę dzikiego stawku powstanie nowoczesna kałuża z zerową ilością trzciny i roślinności
qq_gość
28.05.2026, 06:08
dokładnie o tym samym pomyślałem. zostanie betonowa dziura na wode po deszczu
Kociewiak_gość
26.05.2026, 11:06
Czyli następna sucha dziura będzie? Im bardziej się wtrącacie w przyrodę tym gorzej wychodzi
Adi_gość
26.05.2026, 14:14
Gdy na bajkowym nie było blokowiska to woda była bloki powstały wyschło. Czy to było celowe działanie wtedy. A teraz długi czas na ruszenie tematu wyschnięcia
Jan_gość_gość_gość_gość_gość_g_gość
26.05.2026, 14:18
x
Jak chcecie robić renowacje tego stawku to zacznijcie od uszczelnienia kanalizacji z pobilskich bloków W tym roku tam nie byłem ale w ubiegłym to był tam fetor ścieków które spływały do stawku Ale samo się nie naprawiło to pewni i teraz tam jest tak samo Tak jest tam od lat dlaczego tym się nikt nie zainteresował
Jprdl_gość
26.05.2026, 15:36
Czyli celowe zagranie Bobra, renowacja, coś pójdzie nie tak, winnych nie będzie, stawek wyschnie i będzie pole pod budowe bloków. ..
Jak każdego bobra_gość
26.05.2026, 20:26
Ciągnie do wody
Ma gosc jakiegoś hopla na te stawki.
Jan_gość_gość_gość_gość_gość_g_gość
26.05.2026, 21:10
x
Wiele lat temu temu zakopano rurę która ma odprowadzać wodę z tego stawu Rura ta przebiega pod terenem obecnej stacji paliw i ma gdzieś ujście poza budynkami dawnego GS Dziwne że jeszcze ten staw nie wysechł