Nie masz numeru na domu? Możesz mieć problem

Tczewscy strażnicy miejscy prowadzą kontrole pod kątem wyposażenia nieruchomości w numery porządkowe. Mundurowi przyjrzą się nieruchomościom w całym mieście i sprawdzą, czy numery na budynkach są widoczne i dostatecznie wyraźne. Umieszczenie numeru nieruchomości w widocznym miejscu jest nie tylko obowiązkowe, ale i bardzo ważne - szczególnie dla służb ratunkowych, które w momencie wezwania, jadą z ratunkiem pod wezwany adres. Na razie strażnicy nie wystawiają mandatów, tylko dają czas na uzupełnienie brakującego numeru. Akcję rozpoczęto na osiedlu Witosa i będzie kontynuowana na pozostałych tczewskich dzielnicach.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 2.33
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 5249 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
6 209 695 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (8)
dodaj komentarz

 • +16

  ..._gość

  01.03.2018, 11:08

  a kiedy panowie z SM zajmą sie samochodami parkującym niezgodnie z przepisami powodując realne zagrożenie bezpieczeństwa, kiedy zajmą się pijaczkami pod sklepami, kiedy przetrzepią tyłki wszystkim palącym śmieciami w piecach, kiedy zaczną łoić mandaty za brud i syf przed sklepami i na ulicach, kiedy zabiorą się do roboty, a nie bedą przesiadywać nad Wisłą w samochodziku plotkujac i bawiąc się smartfonem.

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx7.xx3 
 • +3

  cenzura_gość

  01.03.2018, 11:20

  ten komentarz usunieto: >>>a kiedy panowie z SM zajmą sie samochodami parkującym niezgodnie z przepisami powodując realne zagrożenie bezpieczeństwa, kiedy zajmą się pijaczkami pod sklepami, kiedy przetrzepią tyłki wszystkim palącym śmieciami w piecach, kiedy zaczną łoić mandaty za brud i syf przed sklepami i na ulicach, kiedy zabiorą się do roboty, a nie bedą przesiadywać nad Wisłą w samochodziku plotkujac i bawiąc się smartfonem.

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx7.xx3 
 • +2

  QQ13_gość

  02.03.2018, 09:48

  Tak jak i mój.

  Redaktorek poprawił tekst i napisał w końcu "nieruchomościom", ale mój wpis dokształcający z języka Polskiego usunął. (Tak właśnie się to pisze, nie "usuną" - tak na przyszłość). No chyba, że już się nauczył i dożywotnio wbił do głowy, to OK.

  Cytuj
  IP: 77.252.xx2.xx0 
 • +2

  nick_gość_gość_gość

  01.03.2018, 13:15

  brak numeru

  Może dom na Wyszyńskiego nie miał nr, dlatego SM nie mogła podjechać 200 mb choćby po to aby zasięgnąć języka. Sumienie nie gryzie, że człowiek nie żyje. Może brak sumienia.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx7 
 • -1

  Gościu_gość_gość

  01.03.2018, 22:36

  Może dlatego, że ten pan był pijaczkiem z pod sklepu.

  Cytuj
  IP: 37.47.xx5.xx5 
 • +3

  kik_gość

  01.03.2018, 19:47

  Taaa a kiedy banda kretów pojmie, ze sa kretynami umieszczając nazwy prostopadłych ulic na jednej wysokości na tych obskurnych słupkach? Czy to jest takie odkrywcze, ze jakby były na róznej wysykości to byłyby widoczne a tak się wzajemnie zasłaniają?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx2 
 • -1

  mieszkaniec_gość

  07.03.2018, 15:27

  Wiadukt kolejowy

  Czy odpowiednie służby nie mogą zrobić porządku z kierowcami omijajacych progi zwalniajace. Kierowcy wyjeżdżają na pas dla kierunku przeciwnego powodując realne zagrożenie.

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx5.xx3 
 • ..._gość

  12.03.2018, 10:21

  Czy w tej dziurze można korzystać z wolności, prawa wyboru, prawa każdego człowieka do godnego życia. Dlaczego NIKT nie zajmie się zbiorowym żebractwem osób chorych, którym NFZ MA OBOWIĄZEK ZAPEWNIĆ LECZENIE NA WŁASCIWYM POZIOMIE? Dlaczego MUSZĘ KORZYSTAĆ Z PRYWATNEGO GABINETU dentysty, skoro jestem ubezpieczony, płacę składki i podatki? Dlaczego od zawsze w Polsce są łamane prawa człowieka? Dlaczego są układane wysepki na ulicach, stanowiące zagrożenie dla aut, dlaczego są umieszczane progi spowalniające, uszkadzające auta? Dlaczego płacimy, płacimy, płacimy na iluzję wegetacji w Polsce? SM to fikcja, nikomu niepotrzebna, jak wiele innych pasożytów...

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx9.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.