Za mandat zapłacimy już kartą - policjanci z Tczewa wyposażeni w terminale

Polska policja chce iść z duchem czasu. W czasach gdy coraz więcej osób korzysta z plastikowego pieniądza, zapłacić kartą będzie można również u mundurowych. Chodzi o przewinienia złapanych na gorącym uczynku przez drogówkę. Terminale do bezgotówkowych transakcji trafiły także do tczewskim policjantów. Dzięki wprowadzeniu zmian policja ma nadzieję m. in. na szybszą i skuteczniejszą ściągalność mandatów. W Polsce przekroczenie dopuszczalnej prędkości jest jednym z najpopularniejszych wykroczeń na drodze. Za jedno drogowe przewinienie można stracić nawet 500 zł. W pierwszym etapie zmian policja zostanie wyposażona w 2000 terminali płatniczych.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 6037 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
6 656 716 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • stan47.emeryt_gość

  12.02.2018, 19:34

  Już się cieszę.

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx8.xx5 
 • słoń_gość_gość

  13.02.2018, 07:15

  to chyba jedyny kierunek rozwoju w tym kraju ...gdzie robi się coś z myślą o obywatelu...

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx3.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.