Do 5. stycznia głosujemy w budżecie obywatelskim. W 2018 roku swój budżet dostaną też uczniowie

Do 5. stycznia można głosować na projekty do Budżetu Obywatelskiego Tczewa na 2018 r. To już piąta edycja budżetu obywatelskiego. Spośród 45 nadesłanych wniosków, 34 zostały zweryfikowane pozytywnie i zostały poddane pod głosowanie. 11 wniosków nie spełniło wymogów regulaminu. W przyszłym roku pojawi się w naszym mieście nowość - chodzi o tzw. mały budżet obywatelski. Na czym polega przedsięwzięcie? Na razie tczewianie głosują w ramach normalnego budżetu. Głosowanie odbywać się może drogą tradycyjną (zbieranie podpisów) lub przez Internet na stronie www.bo.tczew.pl . Wyniki budżetu poznamy do 25 stycznia 2018 r.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 5287 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
6 236 590 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +4

  Mjeszkaniec_gość

  04.01.2018, 11:22

  Jak to jest z tymi budzetami obywatelskim ? Rok temu mój projekt nie został zaakceptowany do głosowania a nagle w budżecie miasta zostały zabezpieczone środki na parking na którego czekamy 17 lat ?????

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx9.xx3 
 • Okręg VIII_gość

  04.01.2018, 14:15

  parking

  Zapraszamy do głosowania na miejsca parkingowe przy ul. Wyzwolenia :)

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx7.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.