Prace na Pułaskiego w terminie

Trwa drugi etap remontu ulicy Pułaskiego. Pierwszą część ulicy wyremontowano 2 lata temu - teraz drogowcy zakończą zadanie - ulica zostanie wyremontowana na odcinku od skrzyżowania z ulicą Henryka Dąbrowskiego do pętli na Czyżykowie - to 320 metrów. Prace prowadzi firma B&W z Pruszcza Gd.. Całość będzie kosztowała 2,5 mln zł.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 7420 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 718 280 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -2

  Mieszkaniec_gość

  12.06.2019, 15:47

  Dramat

  To co robi ta firma to dramat, brak podstawowej wiedzy na temat budiwania dróg. Jedna wielka fuszerka

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx5.xx6 
 • Marcin_gość_gość

  12.06.2019, 20:13

  Firma która wykonuje to zadanie większość prac wykonuje sama i własnym sprzętem a nie jak inne np duże firmy wszystko zlecają najtańszym podwykonawcom.

  Cytuj
  IP: 188.146.xx3.xx3 
 • +3

  Wyborca Pisu_gość

  13.06.2019, 08:44

  Przy tej robocie widać że to nie są kolesie jakiegoś lokalnego BOSSA.Starają się pomóc mieszkańcom przetrwac trudny okres.Podczas całej inwestycji auto tylko raz stało poza posesją.A wykonano już inst.wod-kan,gaz i montowano krawężnki.To co się działo na pierwszym etapie za sprawą tczewskiej firmy to była "TRAGEDIA".Ale znam z tej ulicy dwóch takich" NARZEKACZY"Szacun dla wykonawcy i szacunek dla Załogi ze nie zwolnili nawet w trzydziestostopniowym upale!!!!A tak na marginesie..........nie wiedziałem że jest to ulica samych "prawników i inżynierów":):):)HEJ!

  Odpowiedz
  IP: 79.187.xx2.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.