Ten festiwal jest dla wszystkich. Im Memoriam - koncert Kayah to nie wszystko

Rusza In Memoriam - Festiwal Grzegorza Ciechowskiego, który odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia. To już po raz XVI możemy spotkać się z najróżniejszymi interpretacjami twórczości frontmana Republiki w jego rodzinnym mieście. Tczew wypełnią dźwięki i słowa napisane przez Grzegorza Ciechowskiego.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 2.5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 3054 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
4 647 120 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (10)
dodaj komentarz

 • +7

  gość_gość

  25.08.2017, 11:46

  koncert Kayah

  to ja nie wiem czy to na polityczne zamówienie ta artystka? organizatorzy wspierają kod czy jak ?no niestety ale stworzono podziały i może rządzącym lepiej się rządzi ale wydaje mi się ,że zmarły artysta był ponad podziałami mimo wszystko....

  Odpowiedz
  IP: 89.75.xx8.xx4 
 • -6

  gościu_gość

  25.08.2017, 12:50

  koncert

  Mam jedną prośbę do Ciebie. Nie oglądaj TVP1, TVP2, TVP info, TRWAM i wybranych audycji radiowych w tym Radio Maryja. .......... Uwierz mi , będziesz zdrowszy i nie będziesz robił dziury w całym. Jeśli dla ciebie jest to polityka, to po prostu nie przychodź, ale później będzie żal, bo tej klasy muzyków to najzwyczajniej warto posłuchać, nie mając na myśli politycznych podtekstów. Jeśli natomiast ważniejsza jest polityka to jedź do Kielc, tam cię sam Kurski ugości. Trzymaj się !

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx1 
  +6

  Zmielony Dżony_gość

  25.08.2017, 15:35

  Gdybyś "gościu" oprócz polskich mediów, wymienił te polskojęzyczne, to wszystko byłoby ok...bo kazda tv "kłamie" (nie jest obiektywna) i każda tv to zło...Ale nie, Tobie przyszło do głowy żeby wymienić wszystko oprócz tvnu i polszitu, tak więc soryy...ale jakakolwiek dyskusja z takim człowiekiem mija się z celem. Z kilometra śmierdzisz peowcem, kodowcem lub innym baranem z nowoczesnej kropki. P.S. Kayah jeśli jest jakiejkolwiek klasy muzykiem, to jest to klasa okręgowa. Tą śmieszną, przebrzmiałą i napuchniętą od botoksu babę Ty nazywasz klasowym muzykiem? Masz cos z głową? P.S.2. Mówisz żeby nie sluchac politycznych podtekstów i isc na koncert, ale to właśnie ta napuchnięta żaba rzuca się w polityke. Ja rozumiem ze ma się swoje poglądy, szanuje je nawet jeśli sa odmienne od moich. Ale od piosenkarza oczekuje spiewania a nie politykowania. Jej prywatne poglądy mam głęboko w tyłku, niech się nimi dzieli z rodziną!

  Cytuj
  IP: 178.36.xx9.xx4 
  +5

  gość_gość_gość

  25.08.2017, 18:43

  zgadzam się

  no nie da się pogodzić występy na scenie dla wszystkich fanów pana Ciechowskiego a domniemam ,że są o różnych poglądach politycznych i lobbować za opozycją.Na koncerty się chodzi w innym celu niż na wiece.Więc zgadzam się ,że nie powinno się zapraszać artystów obecnie walczących.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx8.xx3 
  +1

  chudy gej_gość_gość

  26.08.2017, 13:34

  Pamiętajcie o dziewczynach z PRL-u

  tnij.tcz.pl/?u=785b88 http://www.youtube.com/watch?v=6YcSGd4ozCs

  Cytuj
  IP: 83.23.xx7.xx4 
 • Zuch_gość

  25.08.2017, 15:44

  Neutralnie-ARKA NOEGO!!!Powinna być gwiazdą.

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx3.xx3 
 • +11

  KLOSS_gość

  25.08.2017, 17:38

  Zamiast Kajah powinna wystąpić pani Steczkowska bowiem to z nią Ciechowski miał kilka udanych projektów artystycznych. (począwszy od "dziewczyny szamana")

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx4.xx2 
 • +2

  kikkiriki_gość

  29.08.2017, 11:53

  I to jest właściwy tok myślenia. Zaprosiłbym jeszcze Kasię Kowalską

  Cytuj
  IP: 195.33.xx4.xx9 
 • +2

  gościu_gość_gość

  29.08.2017, 14:20

  "Gdybyś "gościu" oprócz polskich mediów, wymienił te polskojęzyczne, to wszystko byłoby ok...bo kazda tv "kłamie" (nie jest obiektywna) i każda tv to zło...Ale nie, Tobie przyszło do głowy żeby wymienić wszystko oprócz tvnu i polszitu, tak więc soryy...ale jakakolwiek dyskusja z takim człowiekiem mija się z celem. Z kilometra śmierdzisz peowcem, kodowcem lub innym baranem z nowoczesnej kropki. P.S. Kayah jeśli jest jakiejkolwiek klasy muzykiem, to jest to klasa okręgowa. Tą śmieszną, przebrzmiałą i napuchniętą od botoksu babę Ty nazywasz klasowym muzykiem? Masz cos z głową? P.S.2. Mówisz żeby nie sluchac politycznych podtekstów i isc na koncert, ale to właśnie ta napuchnięta żaba rzuca się w polityke. Ja rozumiem ze ma się swoje poglądy, szanuje je nawet jeśli sa odmienne od moich. Ale od piosenkarza oczekuje spiewania a nie politykowania. Jej prywatne poglądy mam głęboko w tyłku, niech się nimi dzieli z rodziną!"

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx1 
 • -1

  gościu_gość_gość

  29.08.2017, 14:34

  Zmielony Dżon

  Od razu widać , że czytasz tak jak chcesz zrozumieć. Gdybyś dokładnie przeczytał mojego poprzednika to może byś zrozumiał dlaczego wymieniłem tylko te stacje tv i radia. Dla twojej wiadomości jestem bezpartyjny , a z ciekawości i porównania oglądam wszystko. Dalej już ci nie tłumaczę ponieważ nie znając mnie, moich poglądów czy stosunku do ludzi, wyzywasz mnie od baranów, to tylko dla mnie świadczy jaki ty (celowo ciągle piszę o tobie z małej litery) masz zmielony (jaki nick taki właściciel) łeb, ale cóż musisz sobie z tym poradzić gdyż nawet nie chcę ci w tym pomóc. Z mojej strony wyraz współczucia.

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.