Po wczorajszych opadach śniegu, które sparaliżowały ruch na całym Pomorzu, dzisiaj drogi na terenie Tczewa są już czarne. Śnieg zalega jedynie na osiedlowych uliczkach. Warunki jazdy są dobre, ale służby apelują o rozważną jazdę - synoptycy zapowiadają opady marznące oraz śnieg.
Drogi czarne, śnieg jedynie na osiedlowych trasach
Po wczorajszych opadach śniegu, które sparaliżowały ruch na całym Pomorzu, dzisiaj drogi na terenie Tczewa są już czarne. Śnieg zalega jedynie na osiedlowych uliczkach. Warunki jazdy są dobre,... czytaj więcej
TELEWIZJA INTERNETOWA: NAJNOWSZE
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3.4
Ocena ogólna tego wideo: 3.4
Subskrybuj kanał Tcz.pl
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
14 326 781 wyświetleń wszystkich filmów
14 326 781 wyświetleń wszystkich filmów





















Komentarze (5)
dodaj komentarz
_gość
09.01.2013, 15:56
jeśli wieczorem przymrozi, będzie tragedia. swoją drogą, jakaś ta nasza pogoda niezdecydowana. wczoraj mnie parę razy ładnie obróciło
_gość
09.01.2013, 18:22
Filmik fajny ale jeśli by mnie nakręcili i pokazali nr auta to bym ich do sądu podał nie macie takiego prawa żeby pokazywać nr i wrzucać do sieci
_gość
10.01.2013, 09:04
Tobie to już na mózg padło ! Ze wszystkim do sądu byś leciał. Typowy idiota, który liczy na łatwe pieniądze nie wiadomo za co. I co się stanie jak cie nagrają że jechałeś po ulicy? "Kiedy jest ci ciężko i życie jest piekłem - wsadz głowę do kibla, pier...nij się deklem".
Ali-gator_gość
09.01.2013, 19:43
Ale że niby co ten film ma przedstawiać? Przejażdzkę po mieście? A jakie przesłanie? Równie dobrze można wstawić 2 minutowy film jak ludzie pływają na basenie...
magda_gość
10.01.2013, 00:43
UBEKISTAN
Kronika filmowa jak za Gierka "Miasto zdało częzki egzamin ! Wiwat służby ! Wiwat Partia!"