Ten mały przedmiot może uratować życie. Policja ma specjalny apel

Letnie upały już za nami, a wraz z początkiem września dni stają się coraz krótsze. Jesień i zima to czas, kiedy szczególnie muszą o sobie zadbać piesi - z powodu szybciej zapadającego zmroku, mniej widoczni na drodze. Dlatego tczewska policja przypomina o tym, jak ważne jest zaopatrzenie siebie i swoich pociech w odblaski. We wrześniu tczewscy policjanci znacznie częściej niż zwykle pojawiają się w okolicach szkół, a także prowadzą profilaktykę wśród uczniów - by przypomnieć o zasadach bezpiecznego uczestniczenia w miejskim ruchu.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8940 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 004 814 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +1

  Gelek_gość_gość_gość__gość

  10.09.2020, 12:03

  Dzieci powinny tego uczyć się w szkołach nie że uczą w gazecie internetowej

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx1.xxx 
 • Ja_gość_gość_gość_gość

  15.09.2020, 14:22

  Uprzejmie donosze, że policjant o imieniu Dawid, dzis w radiowozie o 8:04przejechal,na CZERWONYM świetle po alei nowosuchostrzyckiej czym wywołal moją dezaprobate!!!! Szok i niedowierzanie, a Ja glupia czekalam na zielone!!!!

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx8.xx0 
 • swój chłop_gość_gość

  16.09.2020, 18:41

  Święta Hildegarda się odezwała co nigdy nie popełnia błędów i nie widzi belki w swoim oku. Szok i niedowierzanie. A ja głupi myślałem że w dzisiejszych czasach nie ma już świętych kobiet.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx2.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.