Co tczewianie sądzą o paleniu tytoniu? Czy tolerują palaczy w swoim towarzystwie. Czy osoby palące denerwują ceny papierosów? O tym w programie TV Tczew.
"Moim zdaniem". Co tczewianie sądzą o paleniu tytoniu?
Co tczewianie sądzą o paleniu tytoniu? Czy tolerują palaczy w swoim towarzystwie. Czy osoby palące denerwują ceny papierosów? O tym w programie TV Tczew. czytaj więcej
TELEWIZJA INTERNETOWA: NAJNOWSZE
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 2.5
Ocena ogólna tego wideo: 2.5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
14 265 946 wyświetleń wszystkich filmów
14 265 946 wyświetleń wszystkich filmów





















Komentarze (12)
dodaj komentarz
_gość
08.01.2013, 09:39
Palenie to śmierdząca sprawa ;)
q_gość
08.01.2013, 20:50
a mi przeszkadzają śmierdzący pijacy!!!
a mi przeszkadzają śmierdzący pijacy!!! czemu nikt się za nich nie weźmie?
achhh_gość
08.01.2013, 10:16
Nie palcie
Ja paliłem 16 lat średnio paczkę dziennie. Rzuciłem- czuję się o niebo lepiej i teraz wiem jak capiłem pomimo perfum, gum miętowych itd. Rzuccie to świństwo a zobaczycie, że życie bez szluga jest na prawde lepsze. Pozdrawiam palących i niepalących :)
Jurgen
08.01.2013, 10:22
Wolę zapach renifera nż palacza .
_gość
08.01.2013, 10:38
jo - łatwo się mówi - rzuć palenia. mi po rzuceniu zostało 10 kilo i mega frustracja. uważam, że nie ma w naszym kraju bardziej dyskryminowanej grupy niż palacze
achhh_gość
08.01.2013, 12:59
i tam
No ale na prawde to nie jest takie strasznie trudne. Jeśli się nie nastawisz od razu negatywnie ze bedzie ciężko i nie uda ci się rzucic to masz duze szanse na pozbycie się nałogu. Mi osobiście duzo pomogła książka Allena Carra " Jak skutecznie i łatwo rzucic palenie". Niektorzy ją wyśmiewają ale przeczytac nie zaszkodzi a jeśli pomoże to super.
Piotr_gość
08.01.2013, 12:06
...
Blondynka Marlboro light pali,swoją drogą jest bardzo słodziutka,pozdrawiam ;)
berek_gość
08.01.2013, 13:31
łe
nigdy nie umówię się na randkę z osobą palącą
_gość
08.01.2013, 13:51
wow! jaki fascynujący temat
zxc_gość
08.01.2013, 20:13
....
kto chce niech pali jego sprawa
sayks_gość
10.01.2013, 18:08
palenie
widze ze wypowiadaja sie tu sami eksperci
Z drugiego końca Polski_gość
04.04.2013, 18:46
2 min. 41 sek. reportaża
Co z śliczna i miła Pani :) Uśmiech, głos, elegancja... Mmmm! P.S. Ja też te bez nazwy za 12,60 x 7 ;-)