Nowe oświetlenie na bulwarze. Dzięki oprawom LED miasto zaoszczędzi

Ok. 150 żarówek oświetlenia ulicznego na Bulwarze Nadwiślańskim zostało wymienionych na nowe ledowe źródła światła. Dodatkowo zamontowany został analizator parametrów sieciowych, by na bieżąco analizować zapotrzebowanie i zużycie energii, a w konsekwencji precyzyjnie dopasować ofertę dostawcy energii. Te działania pozwolą zaoszczędzić ok. 40 proc. energii zużywanej do tej pory. Inwestycja kosztowała ok. 50 tys. zł. To drugi etap inwestycji - pierwszy, polegał na wymianie 34 punktów świetlnych na terenie dużego parkingu na bulwarze.To nie jedyne inwestycje o oświetlenie na terenie miasta - trwa przygotowywanie dokumentacji projektowej na oświetlenie przy ul. Młyńskiego i Pileckiego. Po wykonaniu dokumentacji, określony zostanie koszt i zakres inwestycji, która ma być wykonana w tym roku. Wkrótce ogłoszony zostanie przetarg na budowę linii kablowej oświetlenia ulicznego przy ul. Retmańskiej, od strony ul. Czatkowskiej. Wykonanych tam zostanie 7 punktów oświetleniowych, wzdłuż budynków mieszkalnych. W tym samy rejonie wykonany zostanie ciąg pieszo-rowerowy od kładki na Kanale Młyńskim (ok. 70 m).
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8930 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 990 458 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +5

  JAcek_gość

  26.06.2019, 13:42

  Za oszczedzone pieniadze bedzie mozna nakrecic 2 komedie gangsterska w Tczewie

  Odpowiedz
  IP: 165.225.xx4.xx9 
 • +1

  eko_gość

  27.06.2019, 10:56

  eko

  tnij.tcz.pl/?u=3156ed

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx1.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.