Na razie maturzyści tańczyli na rynku. A jak przygotowują się do matury?

Tanecznym krokiem tczewscy maturzyści rozpoczęli czas intensywnych przygotowań do egzaminu dojrzałości. Na starówce poloneza tańczyli uczniowie sześciu szkół ponadpodstawowych z Tczewa. W polonezie wzięło udział ok. 300 uczniów klas maturalnych z: I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich, Zespołu Szkół Budowlanych i Odzieżowych, Zespołu Szkół Ekonomicznych i Zespołu Szkół Katolickich. Jak co roku trasa poloneza przebiegała od parkingu przy ul. Ogrodowej, ul. Dąbrowskiego, ul. Mickiewicza i kończyła się na placu Hallera. Na rynku tegoroczni maturzyści przywitani zostali przez władze miasta - prezydenta Tczewa Mirosława Pobłockiego i wicestarostę tczewskiego Zbigniewa Zgodę. Było też słowo ks. Niemczyka. Odbył się też krótki koncert.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 5249 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
6 210 233 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • Pat_gość

  15.02.2018, 12:26

  Jak to jak. Przygotowują pieniądze na wyjazd za granicę, za lepszym życiem.

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx1.xx6 
 • +1

  ttt_gość

  15.02.2018, 12:34

  pat i kot

  Jak ktoś jest ambitny i myślący to potrafi w Polsce uczciwie zarobić i żyć godnie a przede wszystkim bezpiecznie :)

  Cytuj
  IP: 91.212.xx2.xx0 
 • -1

  prostak _gość

  15.02.2018, 13:17

  Maturzyści go nienawidzą.

  Pan Mietek z Tczewa ukończył 8 klas szkoły podstawowej w latach 90 tych. Dziś zarabia 10 000 na miesiąc nie wychodząc z domu. Jak to robi? To tajemnica. Wykształciuchy go nienawidzą.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx9 
 • harry cyril_gość_gość

  27.02.2018, 00:56

  harrycyrilloanfirm@yahoo.com

  Cześć wszystkim, W każdym momencie życia będziesz potrzebować pieniędzy na jedną lub drugą rzecz: rozpoczynanie lub rozszerzanie działalności, płacenie rachunków, spłacanie długów, naprawianie uszkodzonego pojazdu, płacenie czynszu i tak dalej. Jeśli nie jesteś multimilionerem, zawsze będziesz mieć jeden lub więcej wydatków czekających na skonsumowanie każdego zarobionego groszka. Rzeczywistość jest taka, że ??są chwile, kiedy po prostu nie będziesz miał pieniędzy, kiedy będziesz go potrzebował tak bardzo. W takich przypadkach masz wiele opcji: poproś przyjaciół i rodzinę o pomoc, sprzedaj część swoich aktywów po cenach promocyjnych lub zaciągnij pożyczkę. Jeśli jesteś jak większość ludzi, zdecydowanie wolałbyś wziąć pożyczkę. Tutaj pojawia się HARRY CYRIL Loan Firm (HARRYCYRILLOANFIRM@YAHOO.COM), zabezpiecz pożyczkę od nas dzisiaj i zacznij od czegoś satysfakcjonującego. Nasza transakcja jest gwarantowana w 100%, ponieważ zapewniamy również serdeczne relacje z naszymi klientami. Oferujemy kredyty bez czeków kredytowych, bez zabezpieczeń, proste kroki, szybkie finansowanie i niskie oprocentowanie 2%. Po co pozostawać w podziale finansowym? Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail: HARRYCYRILLOANFIRM@YAHOO.COM

  Odpowiedz
  IP: 41.190.xx1.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.