Czekają środki na stypendia socjalne. Kto może aplikować?

Nowy rok szkolny to dla rodziców nowe wydatki. Jak poreperować swoje finanse? Rodzice dzieci z Tczewa mogą ubiegać się o stypendia dla swoich pociech. Jakie trzeba spełnić warunki? Stypendium szkolne ma być formą pomocy uczniom, której celem jest wyrównanie szans edukacyjnych i wspieranie rozwoju edukacyjnego. W ubiegłym roku szkolnym z tej formy pomocy skorzystało blisko 500 osób. Łącznie otrzymali ponad 605 tys. zł. -
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 7560 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 821 441 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Alex_gość

  02.10.2018, 07:22

  Wybierzmy nowe władze samorządowe

  Należy podziękować dotychczasowym radnym, a szczególnie nauczycielom, wysłać Ich do szkół. Trzeba postawić na nowych nie uwikłanych, takich z inicjatywą. Radny nie żona na całe życie.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.