Zapraszają na gimnastykę i nordic walking

Instruktor NW Karol Waruszewski wraz z grupą Klubu Kobiet Aktywnych Fundacji dla Tczewa na zajęciach (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
28
06.2011
Wtorek
Tczew - Zapraszają na gimnastykę i nordic walking
Fundacja dla Tczewa oraz Starostwo Powiatowe w Tczewie zapraszają wszystkich chętnych na gimnastykę.

Zajęcia odbędą się 28. czerwca o godz. 17.15 w sali gimnastycznej ZSE. Fundacja zaprasza także na wspólny marsz z kijkami, który odbędzie się 29. czerwca - wymarsz godzina 17.15 zbiórka koło cmentarza na Rokitkach.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  _gość

  27.06.2011, 13:00

  nordic walking ?

  moze i jest to metoda skuteczna, ale na pewno nie gdy sie to robi w taki sposob jak wiekszosc ludzi na ulicach.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx9 
 • +5

  okiempatrzący_gość

  28.06.2011, 00:26

  Nordic Walking to nie metoda tylko technika poruszania się przy pomocy specjalnie do tego zaprojektowanych kijów. W większości chadza się z kijami (nie techniką NW) maszerując w tempie spacerowo-pogrzebowym z niewłaściwą pracą ramion. Tak jak niewielu jest wyśmienitych narciarzy, tak jak niewielu nauczy się dobrze jeździć na rolkach, tak niewielu będzie lub chce chodzić prawidłowo NW. Ale podejmują próby, z różnym skutkiem...wychodzą, ruszają się, pogadają i mają z tego fun, robią coś dla siebie. I o to chodzi - lepiej w ruchu niż z pilotem w ręku.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.