Coś dla miłośników Nordic Walking

Instruktor NW Karol Waruszewski wraz z grupą Klubu Kobiet Aktywnych Fundacji dla Tczewa na zajęciach (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
07
10.2010
Czwartek
Tczew - Coś dla miłośników Nordic Walking
Do aktywności na świeżym powietrzu zachęca Fundacja dla Tczewa, która w ramach programu "Życie po czterdziestce" zorganizowała spotkanie Nordic Walking polegające na marszu ze specjalnymi kijkami.

Dzięki ćwiczeniom rozwija się siła i wytrzymałość ramion, spala się więcej kalorii niż przy normalnym chodzeniu, zwiększa się stabilność przy chodzeniu z kijkami, występuje mniejszy nacisk na piszczele, kolana, biodra i plecy.

Fundacja dla Tczewa zaprasza na kolejne spotkania dla osób chcących zmienić tryb życia. Zbiórka przed Fundacją - Al. Zwycięstwa 6 w czwartek - o godz. 16.00.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Karol Waruszewski_gość

    08.10.2010, 11:39

    Witam, zapraszam na kolejne zajęcia w czwartek 14. paź. br. Zbiórka przy Fundacji (obok SM, Aleja Zwycięstwa). W ramach spotkań w miłej atmosferze nauka poprawnej techniki nordic walking. Maszerujemy w różnych miejscach Tczewa, Rokitek, Lubiszewa i nie tylko. Jeśli decydujesz się na "nordikowanie" - rób to dobrze i z głową!

    Odpowiedz
    IP: 83.25.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia