Pokazy filmów jednominutowych - "The One Minutes 2009"

The one minutes (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
28
11.2009
Sobota
Tczew - Pokazy filmów jednominutowych - "The One Minutes 2009"
Alternatywne Centrum Kultury "Zebra" w Tczewie zaprasza serdecznie wszystkich miłośników filmu w sobotę 28 listopada 2009 o godz. 17:00. Tego dnia odbędzie się pokaz filmów autorstwa laureatów 4 Festiwalu Filmów i Form Jednominutowych "The One Minutes 2009".

Organizowany od 2006 roku przez Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku Festiwal Filmów i Form Jednominutowych jest polską edycją docierającego do ponad dziewięćdziesięciu krajów na świecie, a koordynowanego przez TOM Foundation w Amsterdamie festiwalu "The One Minutes" www.theoneminutes.org

Świat zamknięty w jednej minucie, jedna minuta pomnożona przez 22 filmy i 17 form, czyli ekstrakt najlepszych polskich jednominutówek 2009 rusza w Polskę i dzięki współpracy z Nadbałtyckim Centrum Kultury dotrze także do Tczewa. Podczas imprezy zaprezentowane zostaną filmy autorów zafascynowanych możliwościami eksperymentowania z obrazem, ludzi traktujących film jako jedną z form tworzenia osobistych manifestów, autorów bawiących się historiami, a czasem traktujących je bardzo poważnie i to wszystko zawarte dokładnie w jednej minucie-60 sekundach.

Serdecznie zapraszamy
Wstęp wolny
Więcej informacji:
ackzebra.org
www.oneminutes.pl www.myspace.com/theoneminutes
Miejsce:
ul. Kościelna 6/7 TCZEW
Kontakt:
ackzebra@gmail.com
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • _X__gość

  25.11.2009, 12:20

  zapowiada się ciekawie

  młodzi artyści, nietypowa forma filmowa - na pewno się wybiorę

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx8.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia