"Zieleń dla tczewian" - przyjdź i pokaż swój pomysł


odbyło się
23
02.2012
Czwartek
Tczew - "Zieleń dla tczewian" - przyjdź i pokaż swój pomysł
Chcesz mieć wpływ na to, jak wygląda Twoje osiedle? Marzy Ci się więcej zieleni? Przyjdź na spotkanie z grupą inicjatywną "Zieleń dla tczewian".

Terminy spotkań:

- 18.02.2012 godz. 12:00 - odbyło się.

- 23.02.2012 godz. 18:30

Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 12.

Będzie również gość specjalny z Urzędu Miasta.

Zaczęło się od dyskusji na forum, potem padło hasło: Zróbmy coś. Jak zwykle w takich sytuacjach, po początkowej fali euforii emocje opadły, jednak coś się udało - spotkaliśmy się w świecie realnym, powzięliśmy postanowienia, zaczął się krystalizować pewien plan. Poszliśmy do Urzędu Miejskiego umówić się na spotkanie z Panem Prezydentem. Potem kolejne spotkania, trochę pracy w domu, spotkania ze sobą, nowe pomysły, idee. Po co o tym piszemy? Bo teraz doszliśmy do etapu, w którym potrzebujemy wsparcia Was wszystkich.

Jesteśmy tacy, jak Wy. Mieszkamy tu, żyjemy, część z nas pracuje, inni się uczą, zależy nam na tym mieście, zależy nam na otaczającej nas przestrzeni, zależy nam na tym, by czuć się dobrze we własnym mieście. Nasze marzenie nie jest wielkie i dzięki zaangażowaniu nas wszystkich, może się urzeczywistnić - możemy mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość o ILE chcemy mieć na nią wpływ.

Przyjdź na spotkanie, zainwestuj swój czas w Zieleń dla Tczewian.

23.02.12 o 18:30 SP 12
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +2

  _gość

  23.02.2012, 08:44

  Fajne pomysły mają chłopaki. W sobotę pokazali naprawdę ciekawe zdjęcia z propozycjami. Spodziewałam się trawnika z ławkami, a zobaczyłam dużo więcej. Gdyiby to wypaliło. Kto chce, niech dzisiaj pójdzie zobaczyć na to spotkanie.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx0 
 • +1

  _gość

  23.02.2012, 11:33

  Może przyjdziemy z żoną. Zobaczymy, czy pomyśleli o dzieciach.

  Cytuj
  IP: 83.238.xx2.xx0 
 • MTTczew

  23.02.2012, 20:53

  Każdy kto przyszedł nie pożałował, dowiedział się coś więcej o Nas a przede wszystkim o tym jak może wyglądać jego osiedle w niedalekiej przyszłości, bo projekt jest naprawdę przemyślany i skierowany do wszystkich mowa tu głównie o projekcie przy ulicy Żwirki (tam gdzie był zawsze cyrk).

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia