Let's Dance - 5 urodziny vol.2. Duże Pe i Hype Wax Design

5. urodziny vol. 2

odbyło się
15
01.2011
Sobota
Tczew - Let's Dance - 5 urodziny vol.2. Duże Pe i Hype Wax Design
Klub Tromba zaprasza na drugą odsłonę swojej imprezy urodzinowej.

Kiedy: 15 styczeń o 21:00 - 16 styczeń o 03:00

Gdzie: Klub Tromba
Kołłątaja 9
Tczew, Poland

Tak jak obiecywaliśmy 15.01 zapraszamy na drugą odsłonę naszej imprezy urodzinowej. Zaczynamy o 21.00, a wspólnie z nami tym razem świętować będą: Duże Pe [dj set] oraz Hype Wax Design.

Start klubu: 21.00
Wjazd: 10 zł
Wstęp + 18

Info:

Duże Pe to warszawski artysta znany głównie jako MC działający solowo oraz w ramach zespołów Masala i Senk Że (a dawniej również Banda Tre i Cisza & Spokój) oraz ze swych osiągnięć w dziedzinie freestyle'u (m.in. zwycięstwo w Wielkiej Bitwie Warszawskiej 2004). To również dziennikarz muzyczny, związany m.in. z Czwórką - Czwartym Programem Polskiego Radia oraz promotor mający na koncie organizację licznych 'importowych' imprez artystów takich jak Party Ben, Soundhog, Cartel Communique, Loo & Placido, Pirate Soundsystem, Kid Fresh, Egyptrixx, Tittsworth, Baobinga czy Ariel Pink's Haunted Graffiti. Skąd więc wzięły się DJ'skie sety Dużego Pe? W ramach oddechu od aktywności przy mikrofonie, w 2006 roku zaczął on niezobowiązująco puszczać muzykę w zaprzyjaźnionych klubach. Hobbystyczna zabawa w DJ'owanie szybko przekształciła się w regularny element jego działalności, a jego imprezy zaczęły rozpalać parkiety najpopularniejszych alternatywnych klubów w całym kraju (w roli DJ'a supportował on też wszystkich w/w zagranicznych artystów). Selekcja Dużego Pe początkowo opierała się o mash-up / bastard pop, ale obecnie swobodnie przepływa on między gatunkami - w każdym nastawiając się jednak wciąż na możliwie wysoki odsetek mash-up'ów, remix'ów, editów, etc.. Od reggae i dancehallu, rapu i popu, przez dance punk, electro, b-more i 'brudne' odłamy house'u aż po bassline, dubstep a czasem nawet drum & bass albo ska... Stylistycznie, sety Dużego Pe są klubowym przedłużeniem prowadzonej przez niego w radiowej Czwórce audycji CZTERY: GRAMY! (pon-pt, 19.00 - 21.00 -> http://czworka.polskieradio.pl/).

Hype Wax Design to pochodzący z Gdańska kolektyw audio-wizualny. Po raz pierwszy zagrali pod obecną nazwą w sierpniu tego roku. Doświadczenie zdobyli grając razem lub osobno (jako Hęćko aka Barney i Fancy Dux) w wielu trójmiejskich klubach, takich jak CSG, Tromba, Buffet, Mechanik, Versalka czy Cafe Szafa. Zapewniali dobrą zabawę po koncertach takich zespołów jak: Kamp!, Caribou, Cool Kids Of Death, czy Rotofobia, a grali z takimi dj'ami jak Holly Kitty, Lans a Lot, Twin Pricks, Jaques, czy Nathanel. W swoich setach nie ograniczają się gatunkowo, zawsze stawiają na świeżą i wyszukaną undergroundową, jak i komercyjną (wciąż na wysokim poziomie) muzykę. Indie, nu disco, minimal czy acid house przeplatają z electro, alternative, tech-housem, nu ravem oraz wieloma innymi gatunkami. A wszystko doprawione zawsze tematycznymi wizualizacjami robionymi przez VJ Quacka. Na stałe współpracują z imprezowym blogiem www.barneypartystore.blogspot.com, na którym możecie zobaczyć wszystkie zdjęcia z zeszłych i nadchodzących imprez.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia