Giełda Pracy OHP

(OHP) Ochotniczy Hufiec Pracy

odbyło się
26
10.2009
Poniedziałek
Tczew - Giełda Pracy OHP
Ochotniczy Hufiec Pracy Punkt Pośrednictwa Pracy w Tczewie zaprasza wszystkich poszukujących pracy.

W poniedziałek, 26 października, w ŚRODOWISKOWYM HUFCU PRACY 11-1 przy ul. J. Sobieskiego 10 w Tczewie odbędzie się giełda pracy. Organizatorzy zapraszają wszystkich szukających posady pomiędzy godz. 10.00 a 13.00. Giełdzie towarzyszą prezentacje firm i ofert pracy. Mile widziane również osoby uczące się.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • pośrednictwo

  21.10.2009, 09:27

  obsługa klienta i sprzedaż kosmetyków!

  Spotkanie rekrutacyjno- informacyjne wiąże się ze stanowiskiem osoby do obsługi klienta i sprzedaży kosmetyków. Jeśli są osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem prosimy o przyjście na w/w spotkanie w dniu 26 października do OHP na godz. 10:00.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • super_gość

  25.10.2009, 08:10

  Ostatnie targi zorganizowane przez OHP to porażka. Pomieszczenie małe, ludzi dużo. W dniu targów dla osób pracujących przychodziły "wycieczki ze szkoły", był jeszcze większy tłok. Organizatorka przeceniła swoje możliwości, organizując ostatnie targi. Ciekawe, ile osób znalazło pracę na tych targach.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx4 
 • shee_gość

  26.10.2009, 12:17

  dokładnie. jestem tego samego zdania co kolega . z calym szacunkiem do organizatorki bo takie giełdy są potrzebne ludziom ale na co komu na giełdzie pracy wolontariat ? przeciez oni nie płacą wiec to mija sie z celem. i jeszcze jedna uwaga dotyczaca dzisiejszego dnia. Przed samym wyjsciem na giełde sprawdzalam czy to dalej aktualne itp a na drzwiach okazuje sie ze pracodawca przelozyl spotkanie. Ok nie wina organizatorki ale jakąś informacje wypadało by na tczewską wrzucic !

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx3.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.