Warsztaty artystyczne dla dorosłych

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
19
03.2020
Czwartek
Tczew - Warsztaty artystyczne dla dorosłych
Fabryka Sztuk zaprasza na cykl 5 zajęć artystycznych, które poprowadzi rzeźbiarz, ceramik i wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku - Marek Elsner. Raz w tygodniu przez trzy godziny uczestnicy będą mieli możliwość obcowania z wyjątkowo plastycznym i wdzięcznym materiałem, jakim jest glina. Zajęcia rozpoczną się 19 marca 2020 r. o godz. 17.00 w sali warsztatowej przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie.

Warsztaty stworzone są z myślą o osobach początkujących, jak i zaawansowanych. Można nauczyć się nowej techniki artystycznej, jaką jest rzeźba lub udoskonalić swoje zdolności manualne, pracując wraz z modelem. To również okazja, by czerpać wiedzę od wykształconego artysty. Kursanci będą pracować nad klasycznym, a jednocześnie niesamowicie nośnym i ponadczasowym motywem, jakim jest studium ludzkiej głowy. Ułożenie mięśni, kości w twarzy czy kształt czaszki to podstawa anatomiczna, ale jednak ważne jest, by umieć też pokazać piękno, delikatność lub wrażliwość modela.

Koszt warsztatów (15 godz.) wynosi 250 zł, płatne z góry podczas pierwszych zajęć. W cenę warsztatów wliczone są wszystkie potrzebne narzędzia i materiały, obecność modela oraz osoby prowadzącej. Możliwość konsultacji swojej pracy z profesjonalistą jest absolutnie nieoceniona.
By utrzymać kameralność i zapewnić indywidualny kontakt z prowadzącym obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

Zapisy: k.gillmeister@fabrykasztuk.tczew.pl , wystawy@fabrykasztuk.tczew.pl lub pod nr. tel. 887 071 550, 58 530 44 88.

Drukuj
Prześlij dalej