AlterNative Tour 2009 - L. Stadt w Trombie

L.Stadt (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
05
12.2009
Sobota
Tczew - AlterNative Tour 2009 - L. Stadt w Trombie
W sobotę 5 grudnia klub Tromba zaprasza na AlterNative Tour 2009. Największe miasta, najlepsze sceny klubowe i wyjątkowy zestaw artystów. Nie ma żadnej alternatywy - trzeba tam być.

L.Stadt powstał w 2003 roku w Łodzi. Tworzy go grupa młodych, utalentowanych i wielokrotnie nagrodzonych muzyków. Liderem jest wokalista Łukasz Lach, który komponuje, pisze teksty, gra na gitarze i instrumentach klawiszowych. Na basie gra Adam Lewartowski. Zespół ma aż dwóch perkusistów: Andrzeja Sieczkowskiego i Radka Bolewskiego. Muzyka L.Stadt jest melodyjna i nastrojowa, pełna nowych brzmień. Twórczość L.Stadt inspirowana jest z dorobkiem The Beatles oraz Boba Dylana. Ich piosenki porównywane są do nagrań takich sław jak Coldplay czy Radiohead. Elektryzują publiczność nietypowymi kombinacjami dźwięków i mocnym brzmieniem.

www.alternativetour.pl
www.lstadt.com
www.klubtromba.pl

Sobota 5 grudnia
Start klubu: 20:00
Koncert: 21:00
Bilety 10/15 Pln przedsprzedaż biletów email, telefonicznie, w klubie Tromba.
Zapraszamy.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • pool_gość

    02.12.2009, 18:50

    Koncert odwołany, na stronie klubu Tromba jest taka informacja szkoda :(

    Odpowiedz
    IP: 79.163.xx6.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia