Illharmonix zagra w "Zebrze"

illharmonix (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
08
04.2011
Piątek
Tczew - Illharmonix zagra w "Zebrze"
W piątek, 8. kwietnia, w Alternatywnym Centrum Kultury "Zebra" odbędzie się koncert zespołu ILHHARMONIX. Jest to zespół, który zaprezentuje mieszankę hip-hopu, soulu, funku, rock'a i drum&bass'u.

Data: 8.04.2011
Start: 19:00
Wjazd: 7zł
Gdzie: Alternatywne Centrum Kultury "Zebra", ul. Kościelna 6/7

Zespół ILLHARMONIX powstał w listopadzie 2008 roku z inicjatywy perkusisty - Bart, który zaczął kompletować skład. Charakterystyczną sekcję rytmiczną szybko uzupełnił basista Dre. Pod koniec marca 2009 IHX, jak o sobie mówią, wzbogacili się o gitarzystę Grega. Od grudnia 2009 skład pozyskał turntable'ste/dja/producenta - DJ O2ld. W lutym 2010 roku skład dodatkowo uszlachetnił głos wokalistki PaniKi. Z początkiem marca 2010 zespół uzupełniła raperka/wokalistka Mona

Początkowo luźny projekt muzyczny jakim był ILLHARMONIX, wraz z tworzeniem kolejnych kompozycji przerodził się w regularny zespół. Oryginalne brzmienie i groove ILLHARMONIX to wypadkowa indywidualnych inspiracji muzycznych każdego z członków oraz wspólnego feelingu i fascynacji muzyką. Efektem utworów tworzonych od podstaw przy pomocy żywych instrumentów jest energiczna mieszanka hip-hopu, soulu, funku, rock'a i drum&bass'u.

Od powstania IHX nawiązało i poszerzyło współpracę z trójmiejskimi artystami, takimi jak: MTS, DJ Lolo i DJ Eddie

CZŁONKOWIE:

bart - bębny

dj o2ld - gramofony

dre - bas

greg - gitaramona - emce/głos

paniKa - głos

Myspace: http://www.myspace.com/illharmonix
Facebook: http://www.facebook.com/pages/illharmonix/156782955876
Drukuj
Prześlij dalej