"Goła Baba" w ACK

Goła Baba (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
14
11.2009
Sobota
Tczew - "Goła Baba" w ACK
Alternatywne Centrum Kultury „Zebra” zaprasza na wyjątkowy Spektakl Teatralny pt. "GOŁA BABA" na podstawie monodramu Joanny Szczepkowskiej w wykonaniu Małgorzaty Burjan.

Pełen wdzięku, ironii i humoru autorski monodram autorstwa Joanny Szczepkowskiej, grany przez Malgorzate Burjan entuzjastycznie przyjmowany przez widzów w całej Polsce. Komedia ta, to zaproszenie do literacko-teatralnego świata kreowanego przez znaną aktorkę i pisarkę. Dwie kobiety: eteryczna i delikatna Kobieta z Parasolką oraz rubaszna, ekspansywna Baba, to bohaterki scenicznej opowieści. Dwie przeciwstawne postaci zagrane przez jedną aktorkę. Metamorfoza na oczach widzów, z której wynika zaskakujące zakończenie. Aktorka na różne sposoby uwodzi widza, wykpiwa i piętnuje współczesny kryzys gustu, komercję w sztuce, prowokuje do śmiechu, stawia pytania.

Małgorzata Burjan jest studentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Pochodzi z okolic Słupska. W tym mieście, w teatrze Rondo stawiała pierwsze "pozaszkolne" kroki na scenie. Brała udział w wielu konkursach recytatorskich czy zdarzeniach teatralnych. Od niespełna trzech lat mieszka w Braniewie i tam, w Braniewskim Centrum Kultury, pod okiem pani reżyser Danuty Urody angażuje się w dłuższe formy teatralne. Pierwszym owocem współpracy z panią Danutą jest monodram na podstawie Joanny Szeczepkowskiej "Goła baba", trwający 80 minut.

Miejsce: ACK "Zebra" ul. Kościelna 6/7 (Stare Miasto)

Data: 14 listopada (Sobota) 2009r.

Godz: 18:00Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • _gość

    12.11.2009, 23:46

    NAPRAWDE WARTO SIE WYBRAC !!!!!

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx3.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.