Pływające pałace w CKiS

Pływające pałace, czyli największe statki pasażerskie świata

odbyło się
11
09.2009
Piątek
Tczew - Pływające pałace w CKiS
Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza na wystawę fotografii "Pływające pałace, czyli największe statki pasażerskie świata". Wernisaż połączony z pokazem multimedialnym i spotkaniem z autorem wystawy - Markiem E. Karbowiakiem odbędzie się 11 września 2009, o godz. 18.30 na Paddaszu CKiS, Tczew, ul. Wyszyńskiego 10.

Serdecznie zapraszamy na rejs w nieznane pływającymi pięknościami. Przewodnik - Marek E. Karbowiak jest gwarancją niezapomnianych wrażeń!

wystawa będzie czynna do 23 września 2009 r.
wstęp wolny

Marek E. Karbowiak jest dziennikarzem, fotografikiem, marynarzem, a nade wszystko wspaniałym gawędziarzem. Urodził się w Gdyni, w rodzinie marynarskiej. Studiował na Wydziale Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W 1972 roku rozpoczął swoja podróż dookoła świata. Ta podróż trwa do dzisiaj. Zawsze z aparatem i dziennikarskim kajetem. Z perfekcyjną dokładnością dokumentuje swoje podróże. Jest posiadaczem jednej z największych kolekcji fotografii oraz innych wizerunków statków pasażerskich i handlowych świata. Podczas krótkich pobytów w kraju prezentuje swoje zdjęcie oraz prowadzi spotkania autorskie w placówkach oświatowych na terenie całego raju.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia