Cyrk Arlekin z programem dla najmłodszych


odbyło się
04
09.2011
Niedziela
Tczew - Cyrk Arlekin z programem dla najmłodszych
Już w najbliższą niedzielę (04.09.) zagości w Tczewie ze specjalnym programem Cyrk Arlekin. Zapraszamy na barwne widowisko dla dorosłych i dzieci z udziałem najlepszych artystów.

Reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja przedstawi nowy atrakcyjny program sezonu 2011. Najlepsi artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji zaprezentują najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk dobrze znanej emocji. Ale właśnie to uczucie decyduje o tym , że cyrk cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem dzieci, dorosłych i młodzieży.

Na arenie zaprezentują się konie, kozy, muflony, lamy i węże. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. Wybitni artyści areny polskiej Waldek i Paweł, którzy występowali na wielu festiwalach cyrkowych i arenach renomowanych cyrków europejskich zademonstrują jedyny w Polsce pokaz akrobatyczny na batucie. W nowych, również jedynych w Polsce efektownych pokazach na "kołach śmierci" po zagranicznym tournee ponownie w Cyrku Arlekin zaprezentuje się duet "Turk". Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira,zabawna groteską akrobatyczna, ekwilibrystyka na wałkach oraz tajemnicze... lalki nanajskie. Bawić Państwa będzie clown Picaro. Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na Facebooku. Zapraszamy wszystkich w zaczarowany świat Cyrku Arlekin.

Tczew, ul. Żwirki - 4. września (niedziela) - godz.16:00
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  xxxx_gość

  04.09.2011, 17:09

  CENY

  ZDECYDOWANIE ZA WYSOKIE CENY JAK NA TCZEW 50ZŁ ZA OSOBĘ MOIM ZDANIEM ZA DUŻO.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.