Kociewie w sieci - debata

Kociewie w sieci (fot. tcz.pl)

odbyło się
23
04.2010
Piątek
Tczew - Kociewie w sieci - debata
W piątek, 23 kwietnia, odbędzie się kolejna debata przedkongresowa, organizowana przez Oddział Kociewski Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Tczewie "Kociewie w Sieci - historia regionu w mediach elektronicznych".

W dyskusji udział wezmą przedstawiciele portali internetowych, gazet oraz rozgłośni radiowych on-line, uczestnicy forów regionalnych i historycznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do włączenia się w dyskusję.

kiedy: piątek 23 kwietnia, godz. 17:30
gdzie: Centrum Wystawienniczo-Regionalnego Dolnej Wisły (ul. 30 Stycznia 4, Tczewie)

IV Kongres Kociewski zainaugurowany zostanie spotkaniem 8 maja 2010 roku w Tczewie. Wspólny tytuł wszystkich działań to: Dziedzictwo historyczne Kociewia – wartością naszej "małej ojczyzny". Szczegóły dotyczące całego kongresu można znaleźć na stronie www.kongres.kociewie.eu. By dobrze przygotować się do kongresowej dyskusji organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w debatach przedkongresowych, które odbywają się przed 8 majem. Pierwsze takie spotkanie odbyło się 23 marca "Badania archeologiczne na Kociewiu", kolejne dwa "Digitalizacja zbiorów regionalnych w bibliotekach" oraz "Przyczynek do stanu badań nad Kociewszczyzną" miały miejsce w Tczewie i Pelplinie 8 kwietnia.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -3

  10_gość

  01.04.2010, 16:04

  kociewie w sieci debata

  po co telewizja jestescie kaszubami a taki program jest ;to ze nazywacie siebie kociewiem to kompletne nieporozumienie.

  Odpowiedz
  IP: 79.162.xx6.xx6 
 • +2

  _gość

  01.04.2010, 19:15

  Kociewie w sieci

  My nie nazwaliśmy się Kociewiakami, my nimi jesteśmy . Nikt nie wykreśli z mapy tej drobiny ziemi, która zwie się Kociewiem. Pozdrawiam

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx3.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.