Gentleman! & Miss Hapen w Trombie

Tromba

odbyło się
28
01.2012
Sobota
Tczew - Gentleman! & Miss Hapen w Trombie
Zapraszamy serdecznie na pierwszy koncert w 2012 roku. Zagrają dwie zaprzyjaźnione kapele z Trojmiasta: Gentleman! oraz Miss Hapen.

Start: 21.00
Drzwi: 20.00
Bilety: 10 pln


Gentleman!
Zespółpochodzi z Trójmiasta, miejsca będącego główną inspiracją członków tego zespołu (Michał Toś – wokal, Piotr Malach – gitara, wokal, Łukasz Tylenda – gitara, Jacek Tracz – perkusja, Adam Osik - bas). Zagrali na wszystkich większych polskich festiwalach, włączając w to Heineken Open’er, Węgorzewo oraz Jarocin. Udało im się również zagrać na żywo w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. W kwietniu 2010 r. zespół wydał płytę pt. „Opowiem ci kilka historii”. G! kończy właśnie pracę nad materiałem na drugą płytę, która prawdopodobnie ukaże się latem 2012.

MISS HAPEN
Miss Hapen to trójmiejski zespół grający rocka alternatywnego bez zbędnych udziwnień i dążenia do sztucznej oryginalności. Dobre, proste, naturalne gitarowe granie wyrzucone prosto z głów czwórki muzyków, których twarze można kojarzyć z nieistniejących już zespołów aktywnych niedawno na scenach trójmiejskich i nie tylko.

We wrześniu 2010 r. weszło w obieg branżowy i publiczny pierwsze wydawnictwo pt. "Minus Czterdzieści" (EP) a utwory z debiutu znalazły się na stałych set listach Programu czwartego polskiego radia, Radia Gdańska i lokalnych stacji radiowych.Utwór "Pomoc Martwej Natury" znalazł się również, na składance "Gdynia w Stereo" wydanej przez Kwartalnik Artystyczny Bliza.

Skład:

Kuba Krzyśków - wokal
Marek Kaczerzewski- gitara
Paweł Zagórski- bas
Piotr Abraham - perkusja
Piotr Malach- gitara (gościnnie)

www.misshapen.pl
Drukuj
Prześlij dalej