Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
02
06.2019
Niedziela
Tczew - Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios!
Helios zaprasza swoich najmłodszych widzów na wyjątkowe, rodzinne seanse filmowe! W dniach 31 maja - 2 czerwca, na dzieci czekać będą niepowtarzalne wrażenia w ramach pełnego zabawy, konkursów oraz animacji filmowego weekendu!

Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! W ramach licznych atrakcji zapraszamy na bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych: "Paskudy. UglyDolls" - komedię, która udowadnia, że nie trzeba być pięknym, żeby być wspaniałym, "Aladyn" - brawurową ekranizację jednej z najsłynniejszych animacji Disneya, "Pokémon Detektyw Pikachu" - filmową adaptację kultowej gry komputerowej, "Panda i banda" - pozytywny film animowany na podstawie scenariusza autora hitu "Madagaskar" oraz "Dzień czekolady" - ekranizację pełnej magii książki.

Seanse z konkursami zaplanowane są już od 31 maja, a podczas weekendu 1-2 czerwca odbędą się dodatkowe atrakcje w holach kin. Przed widzami mnóstwo dobrej, filmowej zabawy!


W tych dniach kina Helios będą należały do dzieci! Poza najnowszymi premierami Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to również konkursy z nagrodami, atrakcje w holach kin oraz mnóstwo dobrej zabawy. Podaruj swoim pociechom niezapomniane, filmowe chwile. Do zobaczenia w kinie: www.helios.pl/dziendziecka2019 .

Drukuj
Prześlij dalej