Stan Borys w Tczewie - zdobądź wejściówki na koncert

Stan Borys (fot. materiały organizatora)

odbyło się
01
10.2009
Czwartek
Tczew - Stan Borys w Tczewie - zdobądź wejściówki na koncert
W czwartek, 1 października, w tczewskim Centrum Kultury i Sztuki wystąpi Stan Borys. Dla naszych internautów mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert.

Stan Borys - legenda polskiej piosenki, Bursztynowy Słowik festiwalu sopockiego, I nagroda za "Jaskółkę uwięzioną" - zwycięzca Olimpiady Piosenki w Atenach, nagradzany na festiwalach piosenki we Francji, Irlandii, Belgii, Wenezueli. Współtworzył zespół Blackout, grał w Bizonach. Jego piosenki przeszły do historii popularnej muzyki polskiej - Anna, To ziemia, Wiatr od Klimczoka, Jaskółka uwięziona, Idę drogą nieznaną, Spacer dziką plażą. Nagrał 11 płyt, występował w tysiącach koncertów w widowiskach teatralnych i programach telewizyjnych, grał w teatrach I reżyserował. Stworzył kreacje w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie grał główną rolę w największym musicalu świata Les Miserables - jako Jean Vaijean.

Stan Borys zagra w czwartek, 1 października w Centrum Kultury i Sztuki, (ul. Wyszyńskiego 10, Tczew) o godz. 18:00. Bilety w cenie 35 zł w CKiS tel. 0-58 531 07 07. Info: 602 118 699
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Konkurs dla internautów

Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na koncert. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "konkurs - Stan Borys" . Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl do wtorku, 29 września, do godziny 10.00. W mailu należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu. O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą telefoniczną.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem.


MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA