G.A.S.P. w Famie


odbyło się
25
11.2011
Piątek
Tczew - G.A.S.P. w Famie
Zapraszamy wszystkich miłośników rocka na imprezę cykliczną gdzie przy mega dobrym brzmieniu bawić się będziemy z zespołem G.A.S.P.

Klub Muzyczny Fama
25.11.2011
Start:21:00
Wjazd:10 PLN

Grupa Support istnieje od 2005 roku. Celem zespołu jest tworzenie własnej muzyki o charakterze jak najbardziej rockowym. W ich działaniach odbicie znalazły najróżniejsze pasje, od szeroko pojętego rocka, poprzez bluesa aż po funk. Muzycy zdecydowali się równolegle opracować materiał oparty na coverach głównie polskich piosenek rockowych, co umożliwiło im szybkie rozpoczęcie funkcjonowania na rynku. Grupa Support grała koncerty na terenie całego kraju, zarówno w niewielkich klubach, jak i podczas wielkich imprez plenerowych. Na swoim koncie ma występy z gwiazdami takimi jak IRA, Łzy, Maryla Rodowicz, Dżem, Bajm, Kombi, Piasek, Voo Voo, Róże Europy, oraz z wieloma innymi artystami. Obecnie w przerwach między koncertami nieustannie pracują nad materiałem autorskim.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  _gość

  18.11.2011, 17:16

  bylem we wrzesniu i bylo spoko, sporo ludzi a kapela bomba, wpdne z pewnością

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.