Wystartuj w konkursie recytatorskim

Konkurs recytatorski (fot. tcz.pl)

odbyło się
15
03.2010
Poniedziałek
Tczew - Wystartuj w konkursie recytatorskim
Centrum Kultury i Sztuki i Towarzystwo Kultury Teatralnej zaprasza do udziału w powiatowych eliminacjach 55. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 15. marca w CKiS,Tczew, ul.Wyszyńskiego 10.

Konkurs jest imprezą otwartą - dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych. Prowadzony będzie w formie czterech odrębnych turniejów: turniej recytatorski, turniej "wywiedzione ze słowa", turniej teatrów jednego aktora i turniej poezji śpiewanej. Celem konkursu jest ożywienie środowisk lokalnych, pobudzanie lokalnej społeczności do działań twórczych, umożliwianie ujawnienia talentów oraz popularyzacja literatury.

Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie repertuaru (nieprezentowanego w poprzednich OKR bądź innych konkursach i odpowiadającego założeniom regulaminu) oraz złożenie/przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia i tekstów wykonywanych utworów w nieprzekraczalnym terminie do 03 marca 2010r do Centrum Kultury i Sztuki, (Tczew, ul. Wyszyńskiego 10).

Konkurs poprzedzą warsztaty dla uczestników - planowane w terminie 01 - 05 marca.2010r.

Rywalizacja wyłoni uczestników Turnieju Wojewódzkiego, który odbędzie się w dniach 23 - 25 kwietnia 2010r - Teatr na Plaży w Sopocie, ul. Mamuszki 2.
Regulamin konkursu i karty zgłoszenia do pobrania na stronie www.tkt.art.pl (http://www.tkt.art.pl/Strona_TKT/OKR/OKR.html)

Honorowy Patronat nad Konkursem objął starosta powiatu tczewskiego - Witold Sosnowski.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  _gość

  28.02.2010, 22:49

  Słabo rozreklamowane ! Niestety........

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx3.xx2 
 • +1

  laureatka_gość

  12.03.2010, 12:25

  czemu nic nie wiem?!

  Zgadzam się, malo kto wie, ze taki konkurs sie odbywa, za malo informacji znajduje sie na stronie tczewskiej. jak dzieje sie cos zlego to wszyscy musza o tym wiedziec, a kiedy zbliza sie ciekawe wydarzenie - taki jak np. konkurs recytatorski ( a jest super, bylam - polecam) to ciezko znalezc informacje na ten temat. Żałuje, że dopiero sie dowiedzialam - chcialam w nim uczestniczyc...pozdr

  Odpowiedz
  IP: 77.255.xx2.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia