Subject Detroit - Trish Van Eynde i Echoplex w Proto

Trish van Eynde (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
23
01.2010
Sobota
Tczew - Subject Detroit - Trish Van Eynde i Echoplex w Proto
Klub "Protokultura" zaprasza na kolejną imprezę - SUBJECT DETROIT.

23.01@Protokultura-FREQUENCY RESPONSE pres. SUBJECT DETROIT!!!!!
TRISH VAN EYNDE – Subject Detroit, F-com, Technasia (Brussels Belgium) 3 deck set!!!!

ECHOPLEX – Soleil Records
KAVKA - Frequency Response
MICROPLEX LIVE! - Synewave Records


www.myspace.com/trishvaneynde
www.myspace.com/protokulturaclub
www.myspace.com/frequencyresponse
www.myspace.com/peterechoplex
www.myspace.com/krystiankavka


vj: Mazursky
Hans (BMD)

start 21:00
wjazd 10 PLN

Trish Van Eynde, jest bez wątpienia jedna z najistotniejszych DJ'ek na scenie Detroit Techno. Jej energiczne i bardzo techniczne sety to niekończące się podróże. Z pasja i natchnieniem miksując z 3 gramofonów stworzyła już swoja markę. Trish Van Eynde była przez wiele lat głównym rezydentem jednego z najważniejszych klubów techno na świecie - FUSE (Bruksela), gdzie grywała razem ze sławami pokroju Jeffa Millsa, Dave Clarka, Derricka Maya, Roberta Hooda, Juana Atkinsa czy Underground Resistance.

Miłość do Detroit Techno i konsekwencja stworzyła jej możliwość pracy w Buzz records, po czym została menadżerem artystycznym w legendarnym już labelu R&S Records, gdzie w głównej mierze dzięki jej czułemu uchu i wrażliwej duszy wydawały takie sławy techno jak Joey Beltram, Ken Ishii, Model 500, Human Resource, Suburban Knight, CJ Bolland, Aphex Twin, Jam and Spoon, Dave Angel, DJ Hell, Future Sound of London, Source, Phuture, Mike Dred, Thomas Felhmann, Kenny Larkin, U-ziq, System 7, Orbital oraz wielu innych. W trakcie pracy w R&S Records Trish założyła swój własny label Generations, na ktorym wydala Steve Rachmadaa.k.a. Parallel 9, John Tejada, Percy X czy tez Yuji Takenouchi.

Trish Van Eynde rozwinęła swoją karierę wydając dla Subject Detroit, Soleil, Logos Recordings, Technasia, F-COM, Soleil, MiniMaxima i MB Electronics, z remiksami dla Pragha Khan, Jivaro i Laurent Garnier. W 2007 założyła następny label Electric Art Recordings. Obecnie prowadzi swój własny program radiowy motorcitysounds,


ECHOPLEX - to postać znana nie tylko w Polsce i nie od dziś. To wlaściciel 3 wytwórni płytowych, producent, reżyser dzwieku, dj. Jego niezapomniane live akty sięgają raczkującej sceny muzyki elektronicznej w Polsce oraz pierwszych imprez w klubach jak Blue Velvet, Hybrydy, Czarny Kot, Trend, Eskulap, Huta, Gwint, Grota, Mega Club, Kanty, Sfinks, Souxie Towers, Hormon, Akademia, Forty, Odlot, Hades oraz wielu innych. Ponadto występował na takich festiwalach jak Creamfields, Awakenings, Astigmatic, DEMF, Soundtropolis, Orion Hall, Pohoda, Svojsice, Parada Miłości, Rittmatica, Summer of Love, Apex Project, Free Form Festival. Echoplex jest odpowiedzialny za znaczące produkcje muzyczne na całym świecie. Niektóre z nich ukazały się na takich wytwórniach jak: Synewave, Kanzleramt, Tresor, M_nus, Mute, LL, Black Nation, End To End, Hertz, Torema, jak i na jego własnych labelach: Soleil, Soundlite oraz DEAF. Jego pasja, zainteresowanie oraz intensywne zaangażowanie są głęboko zakorzenione w przeszłości, teraźniejszości jak i przyszłości muzyki elektronicznej.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia