Idzie parada - będą utrudnienia w ruchu!

W piątek spore utrudnienia w ruchu (fot. tcz.pl)

odbyło się
18
06.2010
Piątek
Tczew - Idzie parada - będą utrudnienia w ruchu!
W związku z Wielką Paradą 750-lecia, która odbędzie się w Tczewie w piątek 18 czerwca, pojawią się utrudnienia w ruchu. Parada wyruszy o godz. 17.00 ze Stadionu Miejskiego przy ul. Bałdowskiej i dalej - ul. 30 Stycznia - pl. Piłsudskiego - ul. J. Dąbrowskiego - ul. Krótka - pl. Hallera - ul. Okrzei - ul. Zamkowa - Bulwar Nadwiślański. Przemarsz potrwa do ok. 2 godzin.

Podczas przemarszu kolumny, ulice te będą całkowicie zamknięte dla ruchu. Przewiduje się, że rondo przy pl. Piłsudskiego będzie zamknięte maksymalnie do godz. 18.00. Od godz. 16.45 do czasu, gdy do parady włączać się będą kolejne grupy, zamknięte będą również fragmenty ulic Kołłątaja, Paderewskiego, Wąskiej i Ogrodowej (dochodzace do ul. 30 Stycznia). Autobusy komunikacji miejskiej jeździć będą objazdami.

Od rana w dniu 18 czerwca, zakaz parkowania obowiązywać będzie na ul. J. Dąbrowskiego (prawa strona), na ul. Krótkiej, pl. Hallera oraz ul. Okrzei. Po przejściu parady ulice i parkingi będą na bieżąco otwierane dla ruchu.

Za utrudnienia przepraszamy.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Tczewiank_gość

  18.06.2010, 19:06

  bałagan

  Parada spowodowała duży bałagan komunikacyjny... nie dość, że wymienione ulice zostały wyłączone z ruchu, to nie można było dostać się m.in. na ulicę Lecha i Wojska Polskiego. Duży bałagan organizacyjny i minus dla policji, która słabo informowała o takich utrudnieniach.

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.