Zagrają Proteza i Flight of Fancy

Proteza (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
19
12.2009
Sobota
Tczew - Zagrają Proteza i Flight of Fancy
Ostatni w tym roku koncert w Trombie, tym razem scena zarezerwowana dla kapel z Tczewa. Wystąpią Proteza i Flight of Fancy.

Zespół prOteza powstał w 2006. Jego założycielami są Dariusz Mania oraz Rafał Deja. Od początku ich muzycznej współpracy przez zespół przewinęło się sporo muzyków(gitarzyści, basiści oraz wokaliści), którzy próbowali swoich sił w progresywnym rocku. W drugiej połowie 2008r do zespołu dołączył Filip Storma na basie. Był to pierwszy basista, który w pełni wpasował się do zespołu. Od tego momentu praca nad materiałem ruszyła pełną parą, a dołączenie do zespołu Radka na wokalu sprawiło, iż prOteza przyjęła swoją teraźniejszą formę.
Materiał, który powstał można było usłyszeć na debiutanckim koncercie w ACK Zebra, ponadto utwór "Nostromo" znalazł się na składance "Sztuka przeciwko przemocy" na tym koncercie promowanej.


Flight of Fancy zostało założone przez Jacka i Pawła w październiku
2007 roku. Wojtek jako ostatni dołączył do zespołu miesiąc pozniej. O tamtego czasu poszukiwali odpowiedniego wokalisty, az w koncu Wojtek zdecydował sie podjec to wyzwanie. Własnie nagrali pierwsza czesc debiutanckiego materiału.

www.myspace.com/foftheband
www.myspace.com/proteza
www.myspace.com/trombaklub

Sobota 19.grudnia
Start klubu: 20:00
Koncert: 21:00
Bilety: 8/10 pln

www.klubtromba.pl
Drukuj
Prześlij dalej