Wspólne śpiewanie kolęd "W drodze do Betlejem"


odbyło się
26
12.2011
Poniedziałek
Tczew - Wspólne śpiewanie kolęd "W drodze do Betlejem"
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Tczewa i okolic na wspólne śpiewanie kolęd.

Impreza odbędzie się w kościele parafialnym św. Maksymiliana Marii Kolbego w Tczewie w dniu 26 grudnia 2011 roku. W trakcie zostaną zlicytowane bombki z autografami znanych osób.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  Facebook_gość

  10.12.2011, 22:26

  KONKURS

  Moi drodzy! Ponieważ nie każdego stać na licytację bombek w okresie wzmożonego, świątecznego upływu gotówki, albo po prostu szkoda kasy, a każdy chyba chciałby mieć bombkę z autografem gwiazdy, dlatego ogłaszamy KONKURS! Spośród wszystkich osób które polubią naszą FACEBOOKOWĄ STRONĘ do dnia 25 grudnia 2011 roku, do godziny 22:00 wylosujemy szczęśliwca który wróci z koncertu z bombką podpisaną przez JUSTYNĘ STECZKOWSKĄ!! Dlatego podajcie dalej komu możecie, publikujcie na tablicach znajomych i „lajkujcie”. Losowanie odbędzie się podczas koncertu, 26 grudnia 2011, o godzinie 17:00. Oczywiście warunkiem otrzymania bombki jest obecność na koncercie :) Wystarczy w okienko wyszukiwania wpisać ARMIA MAKSYMILIANA

  Odpowiedz
  IP: 213.238.xx4.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia