Michał Bajor zaśpiewa piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty

Michał Bajor (fot. mat. organizatora)

odbyło się
01
04.2011
Piątek
Tczew - Michał Bajor zaśpiewa piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty
Gdańska Agencja Artystyczna LEW, Stowarzyszenie Muzyczne FORZA i Centrum Kultury i Sztuki mają zaszczyt zaprosić na recital Michała Bajora. Koncert odbędzie się już 1 kwietnia 2011 r. o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie przy ul. Wyszyńskiego 10.

Podczas koncertu publiczność usłyszy piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty w wyjątkowej interpretacji. Koncert będzie sentymentalnym wspomnieniem tych dwóch bardzo cenionych i uwielbianych artystów. Usłyszymy m.in.: "Ocalić od zapomnienia", "Będziesz moja panią", "Nie dokazuj", "Niepewność", "Serce", "Kwiat jednej nocy", "Pamiętajcie o ogrodach" czy "Jej portret".

Michał Bajor to artysta o własnym, charakterystycznym i niepowtarzalnym stylu, którym niezmiennie zachwyca swych wielbicieli. Każdy jego koncert jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Ma fanów na całym świecie - występował w najodleglejszych jego zakątkach. W 1994 r. zagrał w Teatrze Rozrywka rolę Che w musicalu "Evita", czym połączył swoje dwie miłości - śpiew i aktorstwo.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Urodził się 13 czerwca 1957 r. Mieszkał w Opolu. Już jako dziecko uczył się tańca i gry na fortepianie. W wieku 13 lat zadebiutował w eliminacjach do opolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej. Jako 16-latek brał udział w festiwalach piosenki: w Opolu i Sopocie, a także w debiucie telewizyjnym Agnieszki Holland - "Wieczór u Abdona". Po ukończeniu szkoły średniej, studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, bo zawsze marzył o zawodzie aktora, zagrał kilkadziesiąt ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Stworzył kilkadziesiąt kreacji, m.in. w "Quo vadis", "Ucieczce z kina Wolność" czy "Alchemiku". Jest laureatem wielu nagród filmowych. Jego muzyka zaś stała się rozpoznawalna po sukcesie na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1984 r. Trzy lata później artysta nagrał swą pierwszą płytę pt. "Michał Bajor Live" z nieśmiertelnym utworem "Ogrzej mnie". Przez ponad 30 lat swej twórczości współpracował ze znanymi kompozytorami i tekściarzami, takimi jak: Wojciech Młynarski, Janusz Stokłosa, Jonasz Kofta czy Włodzimierz Korcz. Najnowszy dwupłytowy album Michała Bajora to już szesnasty krążek w dorobku Artysty. Znajdziemy tu aż 26 utworów Marka Grechuty i Jonasza Kofty w interpretacji Michała. Premiera płyty odbyła się jesienią 2009 roku.

Bilety w cenie: 50zł i 60 zł zł nabyć można w w kasie CKiS Tczew, ul. Wyszyńskiego 10, pokój nr 4, tel. 58 531 07 07 wew. 34
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Więcej informacji na: http://www.gaal.com.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • Scarlett_gość

  26.03.2011, 23:27

  ?

  "Znajdziemy tu aż 26 utworów Marka Grechuty i Jonasza Kofty w interpretacji Michała" . Michała? Rozumiem, że autor artykułu zna osobiście p. Michała Bajora i jest z nim na "ty", skoro pozwala sobie na taką formę.. Gratuluję i zazdroszczę, też chciałabym pisać o tym artyście per "Michał". Ciekawe co na to sam zainteresowany..

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx1 
 • Wojciech_gość

  01.04.2011, 07:45

  "...Mixhała" ?

  "Rozumiem, że autor artykułu zna osobiście p. Michała Bajora i jest z nim na "ty", skoro pozwala sobie na taką formę.. Gratuluję i zazdroszczę, też chciałabym pisać o tym artyście per "Michał"." HA HA HA helloł... to tylko opis płyty jaki znajduje się na oficjalnej stronie Artysty. Autor "artykułu" po prostu go skopiował, więc nie masz się co martwić Scarlett. I nie masz czego gratulować i zazdrościć... radzę więcej czytać i częściej odwiedzać stronę Michała. I FYI - jestem z Michałem na "TY"... :)

  Odpowiedz
  IP: 79.186.xx2.xx5 
 • Scarlett_gość

  04.04.2011, 22:49

  .

  Tym bardziej brawa dla autora za wkład własny. Kopiuj, wklej to mnóóóóóstwo roboty. Założę się, że nie przeczytał tego, zanim skopiował ;]

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.