Yoga dla kręgosłupa w Rokitki Park


odbyło się
10
02.2019
Niedziela
Tczew - Yoga dla kręgosłupa w Rokitki Park
Od tysięcy lat joga oferuje zrównoważony i holistyczny system pracy z ciałem dostępny dla każdego - niezależnie od wieku, budowy ciała i kondycji. Przyjdź i przekonaj się o tym na własnym ciele!

Warsztat "Joga dla kręgosłupa" składa się z czterech części. Rozpoczniemy go praktyką oddechową, podczas której wsłuchamy się w swój niepowtarzalny rytm i skierujemy uwagę w głąb siebie.
W drugiej części rozgrzejemy ciało w dynamicznej sekwencji, która skupiać się będzie na wzmocnieniu mięśni odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie naszego kręgosłupa. W tym kontekście duży nacisk położony zostanie na pracę z oddechem i jego synchronizację z ruchem.
Następnie skupimy się na pozycjach wzmacniających mięśnie głębokie odpowiedzialne za stabilizację i poczucie równowagi.

Zwieńczeniem spotkania będzie asystowana relaksacja z elementami masażu.

Prowadzący:
Renata Głuszek, nauczycielka jogi oraz języka angielskiego, specjalistka metodyki, podróżniczka.
Michał Głuszek, nauczyciel jogi i języka angielskiego, psycholog i psychoterapeuta, autor reportaży i esejów, podróżnik.
Tworzą zgraną parę zarówno w pracy, prowadząc warsztaty jogowe i pracując jako pedagodzy, jak i w prywatnym życiu, podróżując oraz wychowując dwójkę wspaniałych dzieci.

Zapisy w recepcji klubu lub pod numerem 600 886 902.

Liczba miejsc ograniczona.
Potwierdzeniem uczestnictwa jest opłata w za warsztaty 90 zł.

Do zobaczenia na macie!

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Rokitki, Tczewska 41" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej