XII Drużynowe Mistrzostwa Polski UKS w pool-bilard

XII Drużynowe Mistrzostwa Polski UKS w pool-bilard (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
21
04.2010
Środa
Tczew - XII Drużynowe Mistrzostwa Polski UKS w pool-bilard
W dniach 21-23 kwietnia 2010 r. w pięknej hali sportowej gimnazjum w Dąbrówce odbędą się XII Drużynowe Mistrzostwa Polski UKS w pool-bilard. Do naszej gminy przyjadą 22 drużyny reprezentujące Uczniowskie Kluby Sportowe z 9 województw. Daje to liczbę prawie 70 młodych bilardzistów.

Pojedynki odbędą się na sześciu stołach bilardowych w odmianę 8-bil i 9-bil. W drużynie gospodarzy UKS Dąbrówka zagrają: Patryk Statkiewicz, Michał Stojałowski oraz bracia Mateusz i Kamil Sząszor. Wszyscy czterej są wychowankami Arkadii Tczew, klubu który słynie z prężnie działającej szkółki bilardowej. Mateusz Sząszor to przecież aktualny Indywidualny Mistrz Polski w kategorii junior młodszy.

Organizatorzy czyli: Wójt Gminy Tczew, Polski Związek Bilardowy oraz Klub Sportowy Arkadia Tczew zapraszają wszystkich miłośników bilarda i nie tylko, na trybuny gimnazjum w Dąbrówce, aby gorąco dopingować naszą drużynę. Wstęp oczywiście wolny.

Z Mistrzostw zostanie przeprowadzona relacja wideo on-line dostępna na stronie internetowej. Uroczyste otwarcie Mistrzostw odbędzie się dnia 22 kwietnia (czwartek) o godz. 9.00. Udział w otwarciu zapowiedziało wielu Vipów z prezesem PZBil i Wójtem Gminy Tczew na czele.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy!
___________________________________
Polski Związek Bilardowy
Komisja Polskiej Ligi Bilardowej
83-110 Tczew ul. Kard. Wyszyńskiego 18
Tel. 602 36 47 48 mail 2liga@bilard-sport.pl
www.bilard-sport.pl
Drukuj
Prześlij dalej