Andrzej Grabowski - występ odwołany

Andrzej Grabowski w Tczewie (fot. mat. CKiS)

odbyło się
26
06.2011
Niedziela
Tczew - Andrzej Grabowski - występ odwołany
Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zaprasza na spotkanie z ANDRZEJEM GRABOWSKIM w kabaretowo-muzycznym programie. Znany i lubiany aktor obdarzony wielkim talentem komediowym z pewnością porwie i rozbawi publiczność wyrafinowanym żartem oraz - ku zaskoczeniu wielu z Państwa - piosenką.

26 czerwca 2011 godz. 18.00
Centrum Kultury i Sztuki
ul. Wyszyńskiego 10, Tczew

ANDRZEJ GRABOWSKI ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, niedługo później zaś rozpoczął pracę aktorską na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, z którym związany był przez wiele następnych lat. Pierwszy sukces osiągnął dzięki roli w spektaklu "Przepraszam, czy tu biją", za którą otrzymał Nagrodę Młodych Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru i Filmu (SPATiF-u). Za swe role teatralne otrzymał wiele innych nagród i wyróżnień. Zasłynął również jako konferansjer i kabareciarz o szczególnym talencie komediowym. W ostatnich latach Andrzej Grabowski wystąpił w 30 spektaklach Teatru Telewizji, między innymi w Co nie jest snem reżyserii Krzysztofa Zaleskiego. W serialu TVP Pitbull wcielił się w rolę policjanta o pseudonimie "Gebels". W 2007 aktor zagrał jednego z szefów gangu pruszkowskiego w serialu pt. Odwróceni emitowanym w telewizji TVN. W kwietniu 2008 r. Andrzej Grabowski gościnnie zaśpiewał na płycie XXX-lecie, Akustycznie punk-rockowego zespołu KSU, zaśpiewał piosenkę pt.: "Po drugiej stronie drzwi".


Andrzej Grabowski


Nie czekaj! Bilety już w sprzedaży w cenie 40 zł i 50 zł do nabycia w kasie Centrum Kultury i Sztuki, ul. Wyszyńskiego 10, Tczew, tel. 058 531 07 07 wew.34
Informacje o biletach grupowych +48 663 166 710

Organizatorzy: Centrum Kultury i Sztuki, Gdańska Agencja Artystyczna LEW oraz Stowarzyszenie Muzyczne FORZA.
Patroni medialni: Radio Gdańsk, portal trojmiasto.pl, Dziennik Bałtycki, portal tcz.pl, Telewizja TETKA, Telewizja Vectra, Radio Fabryka oraz Gazeta Tczewska

Informujemy, że występ Andrzeja Grabowskiego, który miał odbyć się 26 czerwca 2011r. w Centrum Kultury i Sztuki - z przyczyn niezależnych od Organizatora - został odwołany!


Wszystkim, którzy zakupili bilety Organizator zwróci poniesione koszty. W celu uzyskania zwrotu należy zgłosić się do kasy Centrum Kultury i Sztuki ul. Wyszyńskiego 10. /pok. 4. / - tel. 58 / 531 - 07 - 07 wew. 34.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  arkadiusztcz

  20.06.2011, 22:38

  ODWOŁANY http://www.tczew.pl/index.php?akcja=tekst&bin=eb162ff89c1d1b2

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.